Sudėtinga būtų suskaičiuoti, kiek šiuo metu Lietuvoje yra teikiančių seo paslaugas, rašančių straipsnius ir save įvardina seo specialistais. Su tokiu kiekiu ne visai kokybiškai pavyksta atsirinkti ir tikruosius profesionalus, nes kaip žinia, seo darbų rezultatus pamatyti ir įvertinti pavyksta ne iškart. Bet kai kuriuos darbus, kokybiški jie ar ne, atskirti neturėtų būti sunku. Kalbame apie seo straipsnius, kuriuos, šiais laikais rašo kas netingi, parašo ir kas netingi. Tad internetinė erdvė yra prikišta ne tik kokybiškų, bet ir nekokybiškų straipsnių, kas informaciją viena ar kita tema daro labai nekokybiška. Tik blogai konkrečia tema dar išlaiko keliamus reikalavimus informacijai, bet ir jie, pamažu apleidžia savo pozicijas visokiam internetiniam šiukšlinimui.

Seo straipsniai, kokybiški būna ne todėl, kad jis sklandžiai skaitomas ar sklandžiai parašytas ir tekste išdėstytos protingos mintys. Protingos mintys tekste, taip – reikalingos, bet su seo tai neturi nieko bendro, todėl paprastas rašinėlis ar tekstas, kuriuos, kai kurie įsidrąsinę vadina dar ir seo straipsniai, yra tik mėgėjiško lygio, kuris, greičiausiai, jokios naudos svetainei, kas susiję su seo, neduos. Todėl, tam, kad galėtumėte tikėtis bent naudos iš seo straipsnio, dėl jų užsakymo reikėtų kreiptis tik pas savo darbą išmanančius specialistus. Kurie seka paskutines reikalavimų tendencijas, kurias kelia pats GOOGLE tam, kad Jūsų svetainė pakiltų aukščiau visų paminėtų internetinių šiukšlių ir pradėtų pas save kviesti lankytojus ir nešti planuotą naudą. Tad nebijokite susisiekti su seo specialistais ir gauti jų rekomendacijas. Tiesa, paminėsime, kad kai kurių specialistų konsultacijos yra apmokestintos, nors priežasčių taip ir nepavyksta išsiaiškinti. Kiti specialistai konsultuoja nemokamai tikėdamiesi, kad klientai po konsultacijos pasirinks būtent juos.

Taigi, seo tekstai ir straipsniai yra labai populiarūs, itin tarp prekybinių portalų, nes jiems yra labai svarbu iškilti savo srityje ar iškilti aukščiau už savo konkurentus. Todėl seo straipsniai yra užsakinėjami ne po vieną ar du, bet šimtais. O leidžia daryti prielaidą, kad kokybiški seo straipsniai yra itin kokybiški ir jau neša naudą.

Taip pat skaitykite:

Kainos seo straipsnių rinkoje vyrauja įvairios. Gabūs gimnazistai ar studentai rašo tekstus už 5-10 litų tam, kad prisidurtų prie savo dienpinigių ar stipendijos. Taigi, reikėtų pasvarstyti, ką tokio bendro šie moksleiviai gali turėti su seo paslaugomis? Žinoma būna ir išimčių, kai gabūs jaunuoliai kuria patys svetaines, todėl su seo yra susidūrę iš darbinės pusės. Bet tokių yra vienetai, todėl ir kokybės tikėtis didelės nederėtų. Juk gero restorano šefas namo nepastatytų ir atvirkščiai, geras statybų inžinierius nesugebėtų pastatyti laivo.

Štai ir išvados dėl kokybės 😉

 

 

 

Tags: , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos