Draudimas internetu

Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių klesti draudimas internetu. Tai ne tik turto ar automobilio, bet ir sveikatos, ar kelionės draudimas. Įvairios situacijos paskatino sukurti gerai veikiančią sistemą, todėl šiuo metu mes galime rinktis įvairias draudimų rūšis ir jaustis saugiau.

Išgirdus, kad mūsų šalyje pats populiariausias yra automobilių draudimas neverta abejoti, juk jis privalomas visiems tiems, kurie turi įregistravę transporto priemonę. Tai – privalomasis transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Juo apdrausti būtina tas transporto priemones, kurios yra įregistruotos Lietuvoje. Tai ne tik lengvieji ar krovininiai automobiliai, bet ir motociklai bei mopedai, mikroautobusai ir autobusai. Net ir žemės ūkio technika patenka į šią kategoriją. Taip pat neverta pamiršti ir apie automobilių priekabas. Ne tik privalomuoju galima drausti transporto priemones, bet galima pasirinkti ir KASKO draudimą. Jis nuo privalomojo skiriasi tuo, kad yra savanoriškas. Dažniausiai KASKO pasirenkamas tuomet, kai turima transporto priemonė yra labai vertinga.

Kiekvienu atveju ieškant geriausio pasiūlymo aktuali tampa kaina. Draudikų kainas galima palyginti ČIA. Verta paminėti, kad draudimas internetu suteikia galimybę apsidrausti ne tik greitai, bet ir pigiai. Tai galioja ne tik transporto priemonių draudimui, bet ir kitoms draudimo rūšims. Pavyzdžiui, norintys apsidrausti būsto ir turto draudimu taip pat sutaupys pasirinkę draudimo polisą įsigyti internetu. Jaustis saugiems dėl savo namų dabar taip paprasta.

Dažnai mes nerimaujame ne tik dėl savo namų, bet ir dėl savo sveikatos. Kiekvienas besirūpinantis savo ateitimi gali apsidrausti gyvybės draudimu. Taip pat labai naudingas yra draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Nors dažnai apie tai nesusimąstome iki įvykstant nelaimei, tačiau dabar vis dažniau sudaromos būtent tokios sutartys.

Įvairūs draudimo pasiūlymai internetu padeda mums sutaupyti. Pavyzdžiui, apsidraudus kelionės draudimu ir jos metu praradus bagažą ar neįvykus kelionei galima bus ramiai atsikvėpti žinant, kad finansiniais nuostoliais už jus pasirūpins draudimo bendrovė. Tai ne tik finansinė nauda, bet ir saugumo jausmas, kuris daugeliui labai svarbus. Norint apsidrausti nebereikia keliauti į draudimo bendrovę. Dabar pakanka skirti kelias minutes ir kompiuterio bei interneto pagalba užsakyti reikiamą draudimą.

Taip pat skaitykite:

Nė vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo vagysčių, nelaimingų nutikimų ar kelionės atšaukimo. Pasirinkus tinkamą draudimo rūšį galima jaustis finansiškai saugiems, juk ne kiekvienas turi pakankamai santaupų, kad nutikus tam tikriems įvykiams galėtų padengti nuostolius. Su draudimu tai įmanoma.

Straipsnis patalpintas: 2014-10-02

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos