Šiuolaikiškas verslas yra sparčiai bėgantis į priekį, todėl internetinė erdvė jo plėtojimui yra pats geriausias pasirinkimas iš dabartinių galimybių. Didžioji dalis stambių verslininkų jau plečiasi internetinėje erdvėje, bet ne visi dar supranta, kad turėti tik internetinį puslapį nereiškia, kad verslas jau bus sėkmingas. Taip yra dėl kelių priežasčių.

Viena priežastis, kodėl susikūrus internetinę svetainę, Jūsų verslas nepradės duoti norimų rezultatų yra ta, kad niekas nežinos kaip pavadinote savo svetainės domeną, kokias paslaugas joje siūlote ir už kokią kainą. Antra yra visai kitokia, nei pirmoji ir visiškai nuo jos skiriasi. Antra priežastis yra ta, kad Jūsų puslapis nėra seo optimizuotas, todėl niekas jos ir neatranda. Todėl tam, kad Jūsų puslapis būtų aptinkamas pagal paslaugų pavadinimus ir galėtumėte siūlyti kainą bei paslaugas, Jums tereikia paprasčiausios seo paslaugos, kurios pagalba pasieksite pačius geriausius rezultatus internetinėje erdvėje.

Pavyzdys, kad ir dabar, berašant šį straipsnį, paskambino vienos įmonės direktorius, kuris pasiskundė, kad vykdę jų internetinio puslapio seo optimizavimą, vieną dieną ėmė ir išnyko, neatlikę darbų iki galo. Todėl kreipėsi į mus, kad mes užbaigtume pradėtus darbus. Tačiau, paaiškėjo kitas ne labai malonus dalykas, kad save prisistatantys seo specialistai, visą laiką melavo užsakovams ir greičiausiai, kad priežastis aiški – pinigai. Pinigai nėra dideli, bet gaila tų, kurie pasitikėjo melo pilnu pasiūlymo krepšeliu ir patikėjo, kad seo paslaugos gali būti atliktos per labai trumpą laikotarpį, tai yra 3 savaites, kuo džiaugėsi ir paslaugų gavėjai, gal todėl sutikę mokėti pinigus už tai, ko negaus… Deja, reikiamos ir prižadėtos paslaugos jie negavo, nes specialistais save vadinę žmonės ar įmonė kažkur dingo. Klientams nepavyko nei prisiskambinti, nei susitikti nuvykus į jų nurodytu adresu esamą biurą.

Gėda tiems, kurie savinasi pinigus tik dėl savinimosi proceso, nes seo paslaugos yra kur kas daugiau, nei pinigų paėmimas iš kliento. Tai kur kas daugiau, supras tie, kurie dirba savo darbą kokybiškai ir džiaugiasi, kai vienas ar kitas unikalus sprendimas tik dar kartą įrodo, kad jų seo suvokimas, praktika ir visa informacinė bazė yra nukreipta tinkama kryptimi, kas leidžia pasitikėti savo jėgomis dar labiau nesvarstant, pavyks ar nepavyks.

Taip pat skaitykite:

Taigi, nemenkinant savo konkurentų norime pareikšti, kad seo paslaugas gali atlikti tik savo srities žinovai, bet jų atlikimui reikia rinktis kokybiškus, kuriuos pasiūlyti gali pažįstami, artimieji ar draugai.

Straipsnis parašytas: 2014-11-17

Tags: , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos