Keistas reiškinys aptiktas Lietuvos internetinėje erdvėje, vis daugėja blogų, kurie neturi nei autoriteto, nei kokybės, bet uždirbti nori.

Suprantamas pasaulinio lygio blogo tikslas, kuris turi DA PA apie 60-80, bet, kad lietuviai sugeba stumti straipsnių talpinimo paslaugas turėdami blogą vos su 18-20 PA DA, tai stebina net ir visko mačiusius specialistus. Ir kas svarbiausia, specialistų paslaugų kainos ir jaunuolių, kurie trokšta greitai užsidirbti seo straipsnių talpinimas kainuoja ženkliai pigiau. Be to, nauda yra akivaizdi iš profesionalų, nei tų, kurie galvoja apie pinigus pamiršę kokybę.

Blogų paskirčių yra labai daug, bet mūsų šalyje daugelis gabių lietuvių, kurti juos pradeda ne nuo to galo ir atrodo, lyg pradėtų statyti namą nuo stogo. Pasipelnyti iš blogų galima, net labai gerai, tik ne visi turi gebėjimus mastyti brandžiai ir profesionaliai. Tarkime, vieni siūlo talpinti tekstus į blogus ir net siūlo paslaugą, kad bus parašyti SEO straipsniai ir dar patalpinti. Tik suprantama, kad už tokią paslaugą jie tikisi ir tam tikro atlygio, kuris dažnai prasilenkia su realybe. Kaip pavyzdį galiu įvardinti vieno internetinio puslapio antraštę, kad rašomi ir talpinami seo straipsniai, tačiau už tai prašoma 15 eurų. Pamatęs net pagalvojau, kvaili jie ar ne, jei už teksto patalpinimą 19 PA DA turintį puslapį prašo tiek daug pinigų. Tuo tarpu kai profesionalūs specialistai ir blogeriai, kurių blogai turi didesnį autoritetą nei 30, parašyti straipsnį ir patalpinti siūlosi dvigubai pigiau, išrašo sąskaitą ir ta suma yra jau su PVM. Kas gali būti pigiau už patikimus talpintojus, kuriems svarbi ir kokybė.

Nežinia, ar tiems jaunuoliams pavyksta ką nors uždirbti, ar jie tik egzistuoja internetinėje Lietuvos erdvėje, bet žinau tik vieną dalyką, kad didelė kaina ne visada yra siejama su kokybe. Ypač tai pastebima mūsų brangioje šalyje, kur kainos nekyla, bet kokybės klasė mažėja, arba mažėja produktų svoris už tą pačią kainą.

Taip pat skaitykite:

Kaip pavyzdį noriu pateikti tikrai gerą blogą, tačiau, jis yra uždaras, todėl prisibelsti iki jo greičiausiai nepavyks. Jį pamatyti ir pavartyti galima čia. Labai geras nemokamas blogas yra ir šis, kuriame skaitote ar dar skaitysite šį pasisakymą. Todėl, jei ieškote patikimų partnerių tam tikrų paslaugų atlikimui, popo.lt tikrai yra geras blogas, su kuriuo bendradarbiaujame jau gerus metus, jei ne daugiau. Jei netikite, parašykite vieną tekstuką ir įmeskite į jį, pamatysite, kad backlinką gausite iškart po to, kai panda prabėgs pro šalį ir pačiupinės Jūsų puslapį 😉

Straipsnis atsirado netyčia, spontaniškai: 2015-01-20

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,