Metas pradėti planuoti poilsį Palangoje

Poilsis Palangoje
Svajonių poilsis Palangoje daugeliui asocijuojasi su saule, jūra ir smėlėtu paplūdimiu. Tai puiki vieta atostogoms, o geriausia atostogauti visai šeimai kartu. Jeigu šeima turi vaikų, tai aktualu tampa ne tik gulėjimas paplūdimyje, bet ir įvairios pramogos, nes vaikams reikia veiksmo. Be to, yra ir daug suaugusiųjų, kurie teikia pirmenybę aktyvioms pramogoms.
Vienas iš smagiausių užsiėmimų – pasivažinėjimas dviračiais. Vykstant į Palangą nebūtina su savimi imti visų šeimos narių dviračius, juk čia tiek daug dviračių nuomos punktų, kad galima ir nesivarginti dėl to. Visi žinome, kad fizinis krūvis yra labai gerai sveikatai. Tuo pačiu tai yra ir labai smagus užsiėmimas, nes galima be didesnio vargo važiuoti ten, kur norite. Palangoje yra pakankamai daug dviračių takų. Rekomenduojama pasivažinėjimą planuoti po Palangos botanikos parko teritoriją. Visa šeima pamatys gražiausius jo kampelius, o pavargus galima bus sustoti ir pailsėti grožintis gražiai sutvarkyta aplinka. Nepamirškite apsilankyti Gintaro muziejuje. Jis patiks visiems.
Atvykus su vyresniais vaikais taip pat rasite ką įdomaus nuveikti. Tam, kad poilsis Palangoje būtų ne nuobodus galima apsilankyti teniso kortuose, kuriuose rasite visą reikiamą įrangą. Net jei ir nemokate žaisti, tai ne bėda. Kantrūs treneriai išmokys visus norinčius. Kitas pramogavimo būdas – dažasvydis. Tiesa, čia galima pramogauti tik sulaukus 12 metų. Jei jūsų šeima dievina ekstremalias pramogas, tai Palangoje tikrai rasite ką nuveikti atėję į dažasvydį. Kitas pasiūlymas – pasivažinėjimas kartingais Palangos kartodrome. Taip pat čia siūlomos ir kitos pramogos: pasivažinėjimas keturračiais ir bagiais. Norite suderinti suaugusiųjų ir vaikų pramogas? Rinkitės jodinėjimą žirgais. Tuo pat metu galite užsisakyti ir nuostabią šeimos fotosesiją. Įspūdžiai bus neišdildomi, ypatingai patiks mažiesiems. Vakare rekomenduojama apsilankyti atrakcionų parke.
Poilsiauti Palangoje ir tuo pat metu rasti pramogų tikrai galima nesunkiai, o štai su nakvyne gali būti sudėtingiau, todėl ja rūpintis pradėkite iš anksto. Ypatingai tuomet, kai šeima gausi ir yra vasaros sezonas. Tai darykite likus bent porai mėnesių iki numatomų šeimos atostogų. Rinkitės vietas arčiau paplūdimio ar kitų jums svarbių vietų tam, kad kiekvieną dieną nereikėtų su vaikais įveikinėti didelių atstumų.

Taip pat skaitykite:

Visu kitu galėsite rūpintis jau atvykę. Palangoje nesunkiai rasite ir vietas, kuriose skaniai pavalgysite visi, net ir patys išrankiausi. Taip pat nepamirškite ir kitų pramogų tokių, kaip pasivaikščiojimas paplūdimiu, smėlio pilių statymas ir pasiplaukiojimai vandens dviračiais.

Straipsnis įkeltas: 2015-03-14

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,