Parduoda blokelius tvoroms ir pertvaroms

Tiems kas nėra susidūręs su namo statybomis, statybiniai blokeliai nėra aktuali tema, tačiau pasidomėti individualaus namo statybomis yra linkęs kone kas ketvirtas lietuvis, teigia statistikos departamentas. Tačiau ne visi geba susikoncentruoti ar susirasti tinkamą informaciją apie norimą įsigyti statybinę medžiagą. Tarkim, sienu blokeliai, apie juos būtina turėti daug informacijos, kad ją būtų galima pritaikyti praktikoje. Ko čia reikia, paklausite? Viskas daug paprasčiau nei manote, blokelių pardavimuose yra apstu, tačiau informacijos apie juos turi ne kiekvienas. Tarkime, jei ketinate statyti tik išorines namo sienas, būtina susižinoti blokelių varžą, kad žiemą nepakabintumėte dantų ant vinies 🙂 Arba derėtų žinoti, kokiais būdais jungiamas vienas ar kitas blokelis, kad metalinėmis jungtimis jungiamų blokelių nepradėtumėte mūryti betonu. Yra visokių niuansų apie blokelius, todėl didžiąją dalį informacijos turi šių statybinių medžiagų pardavėjai, todėl nesidrovėdami klauskite, klausinėkite daugiau, kad gautos informacijos visumoje galėtumėte susidaryti savo nuomonę. Taigi, viskas yra Jūsų rankose, todėl netingėkite ieškoti informacijos, ją atrasti ir tinkamai panaudoti, jei ketinate namą statyti patys.

Kitas niuansas ir sunkumai atsiranda kai namas jau pastatytas ir yra planuojama statyti tvora, kuri apjuos Jūsų teritoriją. Variantų tvoroms yra įvairių ir gausiai įdomių. Pavyzdžiui, jei esate meniškos sielos, tada Jums rekomenduojama tvora turėtų būti iš metalinių dekoracijų, tai yra pagaminta kalvio, kuris išmano savo amatą. Dar viena tvoros rūšis yra iš medžio lentų, kad gatvės pusėje jos yra tvirtinamos kas antra, o kiemo pusėje, taip pat kas antra, tik uždengiant tarpus, kurie yra išorėje. Tvirtesnių tvorų mėgėjams, yra siūlomi betoniniai blokeliai tvoroms, kurių pagalba joks vilkas nenupūs Jūsų namo, nes pirma privalės įveikti tvorą iš blokelių 🙂 Tvoras galima mūryti bei montuoti iš įvairių blokelių, kurių rūšių taip pat yra gyva galybė, pradedant nuo akyto betono ir baigiant silikatiniais blokeliais, kurie yra ne tik lengvi, tvirti, bet ir atsparūs oro temperatūrų kaitoms.

Taip pat skaitykite:

Taigi, statydami namus negaiškite savo laiko ieškodami informacijos, juk laikas taip pat kainuoja, bet visada konsultuokitės su savo prekių specialistais – pardavėjais, arba samdykite „prarabą“, kad šis Jums patartų kaip pigiau, bet kokybiškiau, nes gyvenime yra pastatęs ne vieną ir ne dešimt įvairių namų. Tokiu būdu galėsite ne tik lieti pamatus, mūryti sienas iš blokelių, bet ir apsitversite teritoriją unikalios konstrukcijos tvora, kuri kels pavydą net kaimynams 🙂

Straipsnis paskelbtas: 2015-10-03

Tags: , , , , ,