Pigus lektuvu bilietai

Tai kam reikalingi pigūs lėktuvų bilietai? Ar visi žino?

Pasvarstykime, vieni galėtų tvirtinti, kad bilietai lėktuvui už mažą kainą reikalingi aplankyti savo giminaičius, kurie išvykę dirbti į užsienį, kiti aplankyti draugų ar pašvęsti, o dar kita grupė galėtų pasakyti, kad pigus lėktuvu bilietai reikalingi tam, kad galėtų keliauti dažniau ir daugiau aplankytų įdomių šalių.

Taigi, pigus lektuvu bilietai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios visos kelionės tampa pigiomis bei patraukliomis, nes tik įsigijus lėktuvo bilietus už mažesnę kainą galėsite tikėtis, kad Jūsų kelionės nereikalaus didelių išlaidų, o sutaupytas lėšas bus galima skirti kitų kelionių planavimui.

Žinoma, kai kas, jau seniai žino, kad pigūs skrydžiai yra pagrindinis įrankis kelionių planavimui, bet ne daugelis sugeba tai įgyvendinti. Pigus skrydziai Europoje – labai populiarūs studentų tarpe. Suprantama, juk oro kompanijos, studentams taiko įvairias nuolaidas ar siūlo specialias akcijas, kur pirmyn ir atgal galima nuskristi vos už keliasdešimt litų.

Tokie skrydžiai už mažesnę kainą, yra populiarūs ir Lietuvoje. Lietuviai jau senokai atrado sau galimybę keliauti pigiau, tik dar ne visi tiki, kad tai įmanoma. Kai kurie dar pasiduoda mintims, kad bilietus pigiau galima įsigyti kelionių agentūroje. It tik ne daugelis jau įsitikino, kad ir agentūros ori uždirbti, todėl pigūs lėktuvų bilietai kartais pabrangsta neįperkamai 😉

Kitas reikalas su kelionių agentūromis, kurios siūlo bilietus lėktuvams įsigyti internetu. Interneto bilietų rezervavimo sistemoje agentūra neturi jokio intereso, ji gauna tik sutartą komisinė už parduotus bilietus, todėl pigiausi aviabilietai yra tik tada, kai juos perkate internetu. Aviabilietų ieškant internetu patogu ir greita, nes iškart matote visus kainų pasiūlymus ir pigiausius bilietus, kurių neparodo kelionių agentūros. Taigi, visos Jūsų kelionės bus dar pigesnėmis, jei pirmoje vietoje susirasite pigiausius aviabilietus ir juos iškart nusipirksite, nes laukimas niekada nebus Jūsų draugas. Ilgiau laukiant, pigus bilietai išperkami arba jie pabrangsta dėl tos pat priežasties. Todėl, jei lėktuvo bilietų rezervavimo sistemoje aptikote pigius bilietus, nedvejokite, čia ir yra Jūsų šansas pakeliauti ženkliai pigiau.

Taip pat skaitykite:

Lėktuvų bilietus perkant internetu verta atidžiau pildyti rezervavimo formas, nes nedidelės klaidelės gali Jums kainuoti papildomai, kas visus Jūsų planus gali paversti niekiniais. Todėl pasitikrinkite, ar tikrai norite užsisakyti papildomą bagažo paslaugą, nes tai kainuoja papildomai, arba pasitikrinkite, ar tikrai norite apdrausti bagažo praradimą kelionės metu, nes kai kuriose sistemose, varnelės prie šių paslaugų uždedamos automatiškai.

Toks pats principas galioja bet kokiems bilietams, kurie yra perkami internetu, ar tai būtų keltu bilietai, ar traukinio, ar autobuso. internetiniai bilietai kainuoja iki 20 ir daugiau procentų pigiau, jei pritaikius visas įmanomas nuolaidas, todėl nesilaužykite ir pirkite bilietus internetu, jei tokius atrandate už patraukliai pigią kainą.

Taigi, atidumas dar niekam nėra sutrukdęs ar pakišęs koją, tik jei keliausite, nepamirškite pasinaudoti ir draudimo paslaugomis, nes nelaimingų atsitikimų kelionės metu vis daugėja 😉

Sėkmės!

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos