11

Lietuvoje įsitvirtinus geriausiam internetiniam ryšiui, internautų skaičius vis gausėja ir gausėja ir galima teigti, kad net ir pats mažiausias vaikas jau turi prieigą prie interneto. Bet ši tema ne apie tai. Vis daugiau naršant internetu galima pastebėti tokią tendenciją, kad šioje erdvėje atsirado, arba, kaip grybai po lietaus pradėjo lysti blogai, tinklaraščiai, nors čia vienas ir tas tas pats objektas. Tik įdomu kodėl tiek jų priviso?

1.

Na, viena iš priežasčių yra ta ir galėtų būti taip, kad labai daug blogų atsirado ir Lietuvos GOOGLE erdvėje, nes atpigus internetui, lietuviškoje erdvėje buvo labai didelis informacijos stygius. Nebūtinai blogai turi atlikti tam tikrą funkciją, tiesiog šioje erdvėje buvo didelė skylė ir aktyvūs interneto vartotojai pradėjo tas skyles lopyti. Lopams tiko ir paprasti blogai, kurie išliko iš tų senųjų laikų ne visi, bet tie kas išliko yra labai gigantiški, turintys labai didelį autoritetą ir begales informacijos.

Taigi, bekišant ir belipdant informacijos spragas internete atsirado labai daug ir nekokybiškų blogų, kurie praktiškai tik vegetuoja šioje erdvėje ir ją galima laikyti kaip šiukšlę, tik pašalinti gali ją tik jo savininkas. Todėl kaip ir gamta, taip ir internetas nesugebėjo išvengti labai daug šiukšlių, kurios atsiranda po neatsakingo elgesio su tam tikrais internetiniais resursais.

2.

Dauguma blogų kūrėsi tik dėl papildomų pajamų šaltinio. Taip, nieko nuo nuostabaus čia nėra, nes jaunuoliai, prisiklausę pasakų apie labai lengvus pinigus internete pradėjo vieną po kito lipdyti blogus, nors apie tai nieko nenutuokė. Jie nesuvokė, kad blogą, tam, kad jis taptų didelių ir galingu, reikia prižiūrėti kasdien, ji puoselėti ir pildyti nuolat energiją nešančiais tekstais, straipsniais ar kitais informaciniais šaltiniais. Tokios kantrybės užteko ne visiems jaunuoliams, todėl daugumą smagių blogų, kurie ateityje galėjo tapti pačiais geriausiais, tiesiog užgeso ir dabar tik painiojasi informacijos sraute po kojomis.

3.

Kiti žmonės blogus kuria savo malonumui, bet ne kažkokios naudos gavimui. Jiems patinka rašyti straipsnius viena ar kita tema. Patinka jiems dalintis gyvenimiškais įspūdžiais, todėl, kai kuriems interneto vartotojams atrodo, kad tokie paprasti blogai yra labai patrauklūs, žemiški ir labai lengvai skaitomi, todėl juose dažnai leidžia laiką sekdami, kada vėl bus patalpintas dar vienas naujas straipsnis kokia nors tema. Skaityti juk naudinga, nes tik tokiu būdu galima gauti daug žinių norima tema. Štai kam susikuria vis nauji ir nauji blogai, nes jei nebūtų skaitytojų, nebūtų ir rašytojų. Todėl pasiūla atitinka paklausą ir rinka pati smagiai save susireguliuoja ir nesvarbu, kad kasdien iš rinkos iškrenta ir tampa apleistais ne viena dešimtis blogų.

Taip pat skaitykite:

Straipsnis patalpintas: 2014-09-21

Tags: , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos