Auto draudimas privalus kiekvienam, o dar atsargesniems yra ir papildomų pasiūlymų

Turima transporto priemonė daugeliui iš mūsų yra labai brangi. Galbūt ne tiek finansine išraiška, kiek moraline, tačiau kiekvienas iš mūsų nori ją apsaugoti nuo galimų nuostolių. Šiuo metu labiausiai dominanti paslauga – auto draudimas, kuris internetinėje erdvėje gali būti pigiausias.

Renkantis jį pasirinkimo didelio nėra, tačiau vienas iš jų yra privalomas, tai – transporto priemonės valdytojo civilinės atsakomybės privalomasis draudimas, kuris dar sutrumpintai vadinamas TPVCAPD. Visos Lietuvos keliuose važiuojančios įregistruotos transporto priemonės turi būti apdraustos šiuo draudimu. Taip yra dėl to, kad bet kuris iš mūsų, net ir itin atsargiai vairuodamas, gali patekti į eismo įvykį. Jei turimas TPVCAPD, tai bus atlyginti apsidraudusio vairuotojo padaryta žala tam, kuris yra nekaltas dėl auto įvykio. Tarkim, jūs vairavote ir netikėtai atsitrenkėte į kitą automobilį. Jūs pripažįstamas kaltu, o nuostolius kitam vairuotojui sumokės jūsų draudimo bendrovė. Tiesa, jūs savo automobilį remontuosite savo lėšomis.

Kita automobilio draudimo rūšis yra savanoriškai mokamas draudimas. Jis vadinamas KASKO.  Apsidraudus juo nuostoliai, kurie buvo patirti dėl jūsų kaltės netaps finansine našta, nes šis auto draudimas padengs jūsų transporto priemonės remonto išlaidas. Taip pat jis pravers tuomet, kai automobilis patenka į vagiamų transporto priemonių sąrašą, pavyzdžiui, BMW ar Audi. KASKO draudimas apsaugo ir nuo patirtų nuostolių kuomet transporto priemonė gali nukentėti gaisro ar stichinių nelaimių metu. Priklausomai nuo draudimo bendrovės galima pasirinkti papildomas galimybes.

Kuomet apsisprendžiama kuriuo draustis reikia išsirinkti būdą kur tai atlikti. Vis dažniau vairuotojai automobilio draudimo polisą įsigyja internetu. Privalumų toks būdas turi pakankamai, kad pakeistų ėjimą į draudimo bendrovę ir derybas su draudimo vadybininku. Vienas iš svarbiausių – kaina. Dažniausiai ji gerokai mažesnė. Be to, mes visuomet turime galimybę rinktis geriausią pasiūlymą. Internetu pasiekiama informacija yra konkreti ir vienoje vietoje, tai daugeliui labai patinka, nes nereikia klausinėti kas ir kaip. Draudimo polisą galima įsigyti iš bet kurios vietos, kur tik galima prisijungti prie interneto. Naktis ar diena – nesvarbu. Perkant internetu nėra laiko apribojimų. Apmokėjus už draudimo paslaugas, polisą gausite į el. paštą. Tai vyksta labai greitai.

Taip pat skaitykite:

Saugumas kelyje priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo kitų eismo dalyvių elgesio, todėl nuo visko savęs ir savo automobilio mes negalime apsaugoti. Apsidraudus galime būti ramesni dėl savo finansinių išlaidų, jei nutiktų eismo įvykis, tad apsidrauskite laiku ir mėgaukitės vairavimu.

Straipsnis parašytas: 2014-08-24

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos