Vilniuje organizuojami kursai CE kategorijai išsilaikyti

CE kategorija Vilniuje
Vis dažniau vairuotojai nutaria laikyti CE kategorija Vilniuje ar kituose šalies miestuose. Kursų, kuriuos organizuoja vairavimo mokyklos, tikrai daug, todėl išsirinkti nebus sudėtinga. Tereikia apsispręsti, kas jums svarbu, o kas ne.
Dažnai renkantis vairavimo mokyklą aktuali tampa kaina. Ji priklauso nuo kursų, nuo mokymo įstaigos, nuo mokymosi būdo ir pan. Pavyzdžiui, savarankiškai mokantis B kategorijos kursai kainuos pigiau. Visuomet pravartu peržvelgti kelių patikusių mokyklų kainininkus ir tuomet bus lengviau pasirinkti. Taip pat ne mažiau svarbu, kurioje vietoje įsikūrusi mokymo įstaiga. Vieniems patinka, kai nereikia toli važiuoti, o gali greitai nueiti pėsčiomis nuo namų, kitiems aktualu, kad mokykla būtų šalia jų darbovietės ar universiteto. Viskas priklauso nuo to, kokiu laiku lankysite pamokas ir nuo jūsų užimtumo. Kartais pasirenkama vairavimo mokykla neatsižvelgiant į kainas ar buvimo vietą. Tą lemia aukšti reitingai, pavyzdžiui, vairavimo mokykla gali pasigirti puikiais savo mokinių rezultatais VĮ „Regitra“ egzaminų metu. Tokiais atvejais nežiūrima nei į tai, kad mokykla yra visai kitame miesto gale, nei į kainą.
Tuomet, kai tampa reikalinga CE kategorija Vilniuje ar kitame mieste, reikia ne tik teisingai pasirinkti mokymo įstaigą, bet ir žinoti, kas gali laikyti šios kategorijos egzaminus. CE kategorija Vilnius – galima rinktis tik nuo 21 metų amžiaus. Be to, šiai kategorijai priskiriami automobiliai ir priekabos turi didžiausią leidžiamąją masę daugiau kaip 750 kilogramų. Tai dar ne viskas. Visi norintys vairuoti tokias transporto priemones turi būti išlaikę C kategoriją. Tiesa, yra išimtys tiems, kurie turi B kategoriją ir yra baigę C ir CE kategorijos kursus.
Kaip ir bet kurios kitos kategorijos, taip ir CE, laukia teorinis ir praktinis mokymasis. Važiavimo pamokos vyks su patyrusiais instruktoriais ir šiai kategorijai priklausančiomis transporto priemonėmis. Labai gerai, jeigu turėsite galimybę mokytis su tuo pačiu modeliu, kaip ir bus laikomas pats svarbiausias VĮ „Regitra“ egzaminas. Apie turimas transporto priemones galite sužinoti pasirinktoje vairavimo mokykloje.
Visai nesvarbu kurią kategoriją laikysite, nes tiek A, tiek B, tiek ir CE ar kitos reikalauja ne tik puikiai žinoti KET, bet ir turėti pakankamai vairavimo įgūdžių ne tik aikštelėje, bet ir keliuose. Visuomet geriau ruošiantis egzaminams pasiimti papildomas vairavimo pamokas tam, kad kaip įmanoma geriau išmoktumėte vairuoti. Tai leis saugiai pasiekti kelionės tikslus kiekvieną kartą sėdus už transporto priemonės vairo.

Taip pat skaitykite:

Prasižengusiems vairuotojams taip pat yra organizuojamos papildomos vairavimo pamokos, kad suklydę galėtų atsitiesti.

Vairavimo mokyklos.

Straipsnis patalpintas: 2015-03-16

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,