Transporterio juostos

Bet kurioje įmonėje, kurioje reikalingos konvejerio ar transporterio juostos atsiranda įvairių klausimų apie naudojimą, priežiūrą ir pasirinkimą. Šiuo metu daugelyje šalių populiarus įrenginys itin dažnai naudojamas ir Lietuvoje. Norint įsigyti konvejerį ar jo dalis randame didžiulį pasirinkimą, belieka pasirinkti tinkamą.

Įsigyti transporterį nėra sudėtinga. Mūsų šalyje siūlomi įvairūs įrenginiai, kurių kaina prieinama įmonėms. Šiek tiek sudėtingiau yra su šio populiaraus įrenginio detalėmis. Neverta nerimauti, kad sugedus kažkuriai jo daliai, teks vykti į užsienio valstybę. Lietuvoje yra pakankamas pasirinkimas įvairių detalių. Problema atsiranda tuomet, kaip pasirinkti teisingai. Juk kuo didesnis pasirinkimas, tuo sudėtingiau priimti tinkamą ir greitą atsakymą.

Viena iš svarbiausių konvejerio dalių yra juosta. Ji parenkama pagal tai, kokiomis sąlygomis bus naudojama. Kuo jos sudėtingesnės, tuo atsparesnės reikės. Taigi, tuomet verta įsigyti tokią juostą, kuri bus atspari smūgiams ir trinčiai. Dažnai jos skirstomos pagal tai, kas bus ant jų dedama ir gabenama, pavyzdžiui, trąšoms skirta juosta skirsis nuo tos, kuri bus naudojama maisto produktams padėti. Tinkamai pasirinkti padės pardavėjai. Norint, kad būtų užtikrinta tik aukščiausia kokybė ir juostos atitiktų keliamus reikalavimus, būtina pirkti šias konvejerio dalis tik iš patikimų gamintojų ar pardavėjų.

Visos transporterio juostos turi būti ne tik tinkamai parinktos, bet ir pritvirtintos. Tam galima panaudoti klijavimą, vulkanizavimą ar tiesiog paprasčiausiai pritvirtinti mechaniniu būdu. Pastarasis nebus toks patikimas, kaip prieš tai išvardinti būdai. Taip pat svarbu kokio galutinio rezultato tikimasi. Pavyzdžiui, norint, kad juosta tarnautų kuo ilgiau ir neliktų jungimo žymių – rinkitės vulkanizavimą t.y. karštąjį juostos tvirtinimo būdą. Bet kuriuo atveju visuomet derėtų rinktis pagal tai, kokio galutinio rezultato tikimasi ir, kokios yra sudarytos sąlygos juostos jungimui.

Ne tik tai turi dominti pirkėjus, kurie įsigys transporterį. Labai svarbu, kad prieš naudojimą būtų apmokyti atsakingi darbuotojai už jo eksploatavimą bei priežiūrą. Tai leis užtikrinti ilgalaikį nepertraukiamą ir sklandų jo darbą. Kartais nenorima patikėti priežiūros darbų savo įmonės darbuotojams. Tokiais atvejais galima samdyti specialistus, kurie reguliariai atvyks patikrinti transporterių, o įvykus gedimui – suremontuos. Dažniausiai tuo patikima rūpintis tai įmonei, iš kurios yra perkamas įrenginys ar jo detalės.

Taip pat skaitykite:

Lietuvoje populiarūs konvejeriai daugelyje įmonių supaprastino daugelio darbų procesus. Net ir prireikus pakeisti, kai kurias įrenginio detales galima rasti didžiulį pasirinkimą, juk tai daugelio naudojamas transporteris. Belieka tik išsirinkti tokias, kurios tiks esančioms darbo sąlygoms.

UAB “Baltic Belt” telefonas: +370 659 09379

Straipsnis parašytas: 2014-11-22

Tags: , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos