Nuvykus į bet kurią statybinių medžiagų parduotuvę arba pasidomėjus skelbimais, kurių antraštės parduodu trinkeles grindiniui (lauko bei šaligatvių trinkelės), matyti, kad jų įvairovė iš tiesų yra stebinanti. Taigi, kiekvienas besiruošianti įsigyti šių gaminių, tikrai turi iš ko rinktis. Parduodamas trinkele galima skirstyti pagal daugybę įvairių kriterijų, o vienas iš jų – storis. Ne paslaptis, kad ir šiuo aspektu trinkelių įvairovė stebina – galite rinktis 5, 6, 8  cm ir kitokio storio  trinkeles. Tačiau verta pastebėti, kad ši įvairovė dažnam pirkėjui sukelia rimtų keblumų – taip ir lieka neaišku, kokio storio trinkelės galėtų tapti patikimiausiu sprendimu. Atsakyti į šį klausimą bus  kur kas lengviau, jei suprasite, kokiomis ypatybėmis pasižymi tam tikro storio trinkelės. Tad kviečiame susipažinti.

 

5 cm storio trinkelės

5 cm torio trinkelės gali tapti naudingu pasirinkimu tik tose zonose, kur bus vaikščiojama žmonių ar naminių gyvūnų. Taip pat tinka terasoms, laiptų pakopoms, dekoratyviniams sodo takeliams tiesti. Šių trinkelių tikrai nevertėtų rinktis tuo atveju, jei jomis išklotose zonose judės mechanizuotos mašinos, įrenginiai.

6 cm storio trinkelės

Verta akcentuoti, kad lyginant su 5 cm storio trinkelėmis, 6 cm torio trinkelė yra kur kas geresnis pasirinkimas: kaina skiriasi labai nežymiai, tuo tarpu šiomis trinkelėmis išklotose zonose galės ne tik žmonės vaikščioti, bet  ir mašinos važiuoti. Taip pat tinka ir parkavimo zonoms įrengti. Idealus sprendimas privačių namų kiemams.

8 cm storio trinkelės

 

8 cm storio trinkelės vertėtų rinktis tuo atveju, jei grindinį nuolat veiks vidutinio arba didelio sunkumo apkrovos. Taip pat tai yra tinkamas pasirinkimas, jei tomis zonomis važiuos sunkiasvorės mašinos, mechanizuoti įrengimai ar intensyvaus lengvųjų automobilių srautas, savivarčiai.

10 – 15 cm trinkelės

Tokio storio trinkelės dar yra vadinamos industrinėmis. Taigi, kaip jau galima suprasti iš šio pavadinimo, tai yra geras pasirinkimas zonoms, kurios nuolatos bus veikiamos intensyvaus sunkiasvorių mašinų srauto. Taip pat tinka sandėliavimo aikštelėms bei industrinėmis teritorijoms.

Taip pat skaitykite:

Taigi, žinant, kuo naudingos gali būti ir kokiomis savybėmis pasižymi skirtingų storių trinkelės, bus kur kas lengviau suprasti, ką rinktis. Juo labiau, kad trinkelės – pasirinkimas, iš kurio tikimąsi bent kelių dešimčių metų tarnavimo. Tačiau taip pat reikėtų prisiminti, kad grindinio trinkelių storis – tik vienas iš kriterijų, tad siekdami išsirinkti labiausiai tinkantį gaminį, įvertinkite ir kitus kriterijus.

Tags: , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos