Taip jau yra mūsų šalyje, kad savo teises žino beveik kiekvienas lietuvis, tačiau sunkiau su pareigų vykdymo privalomumu ir asmeninių taisyklių bei etiketo laikymosi pagrindais taikytis nori ne daugelis. Ne vienas lietuvis yra susidūręs su blogą nuotaiką nešančiu ar nešančiais tautiečiais, kurie apart to, kad pripažintų savo klaidas ir atlygintų nuostolius, jie pradeda agresyviai ginti savo teises manydami, kad puolimas visada yra geriausia gynybos priemonė. Klysta visi, kurie taip galvoja, nes asmenine atsakomybę privalo prisiimti visi ir nesvarbu, važiuoji pėsčiųjų taku dviračiu, motoroleriu, ar vandens dviračius plaukioji ten greitai, kur teritorijoje stovi ženklas, kuris draudžia kelti bangavimą.

Nuo taisykles pažeidinėjančių asmenų niekur nepabėgsime, šito išvengti nepavyks, jei gyvenate aktyvų gyvenimą, tačiau pailsėti smagiai prie tvenkinio ir jame ramiai paplaukioti bei papramogauti vandens motociklu tikrai pavyks, jei tik turėsite supratimą ir teises pramogauti vandenyje. Vandens motociklo teises yra būtinos kiekvienam asmeniui, kuris jau turi ar tik ketina įsigyti vandens motociklą bei planuoja su juo papramogauti įvairiuose vandens telkiniuose. Taip, teisė valdyti vandens motociklą yra privaloma kiekvienam, tai panašu į paprasto motociklo teises, kurios privalomos važinėjant keliuose.

Paliečiant temą apie organizuojamus vandens motociklo valdumo kursus galima paatvirauti, tai neužima daug laiko, t.y. kursai trunka ne ilgai, tačiau informacijos gausite pakankamai, kad galėtumėte sau leisti paplaukioti ir papramogauti bet kuriame Lietuvos ežere, tvenkinyje ar užtvankoje, kuriuose yra leidžiama pasismaginti ir vandens motociklais. Nors tokių galimybių vis mažėja dėl viešų bei privačių tarnautojų konflikto, tačiau prieš vėją nepapūsite, jei taisyklėse ar ženklais pažymėtoje teritorijoje pamatysite ženklą, kuris vadinamas, kad draudžiama plaukioti vandens motociklais reiškia, kad malonumo sau nesusikursite, nes teks plačiai atverti pinigines, susimokėti ne tik saugios laivybos inspektoriams, bet ir vandens telkinio „savininkams“, kad ir kokiais neteisiais jie gali pasirodyti.

Taip pat skaitykite:

Paliekant nesmagias temas už nugaros geriau pabandykime įžvelgti visus privalumus, kuriuos gausite, į rankas gavę vandens motociklo teises. Tai reikš, kad Jūs sėkmingai išlaikėte laivavedžio egzaminą ir esate kokybiškai supažindinti su vidaus vandenų taisyklėmis, visais ženklinimai bei etiško plaukiojimo principais. Gaila, bet tokia informacija bei žinios pasiekia ne visų laivavedžių smegenų pusrutulių tam tikras zonas, todėl visada atminkite, jei ketinate plaukioti vandens motociklu, Jums yra būtina bei privaloma turėti tam teises, kad ne tik galėtumėte, bet ir mokėtumėte pažinti bei žinoti kaip reikėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kuri gali kilti pramogų vandenyje metu.

Kursai laivavedžiams.

Vandens motociklui.

Tags: