Kodėl kauniečiai susidomėjo briketais iš medžio pjuvenų

Pjuvenų briketai Kaune: kas sudaro pasiūlą?

Pjuvenų briketai gali būti labai įvairūs – pagaminti iš vienokio ar kitokio medžio pjuvenų, jie pasižymi ir tam tikromis savybėmis, todėl labai svarbu to nepamiršti renkantis prekę. Norisi akcentuoti, jog tuo atveju, jei žinosite, iš kokių medžių pjuvenų pagamintų briketų galite įsigyti savo mieste arba jo apylinkėse, iš anksto galėsite nuspręsti, kokiomis savybėmis pasižymintys briketai jums yra reikalingi. Na, kokią pasiūlą sudaro medžio pjuvenų briketai Kaune?
Lapuočių pjuvenų briketai
Kalbant apie tai, kas sudaro šios prekės pasiūlą Kaune, būtų galima jį suskirstyti į dvi kategorijas, o viena iš jų yra lapuočių pjuvenų briketai Kaune. Kaip žinia, lapuočiams priskiriami šie medžiai: ąžuolai, uosiai, beržai, kai kurie vaismedžiai. Kuo ypatingas pjuvenų briketas, pagamintas iš šių medžių pjuvenų? Visa pirma, reikia pastebėti, jog tokių medžių kaip uosis ar beržas pjuvenos pasižymi ypatingu kaitrumu. Būtent todėl, jei ieškote kuro itin dideliam pastatui apšiltinti, turėtumėte pirmenybę teigti uosiniams arba beržiniam briketams (tinka ir šių medžių pjuvenų kombinacija), tuo tarpu, jei kaitrumas nėra pati svarbiausia savybė, gali rinktis tuos briketus, kurių sudėtyje yra visų išvardintų lapuočių pjuvenų. Nepriklausomai nuo to, iš kokių medžių pjuvenų bus pagaminti briketai, reikia pažymėti, jog bet kokių lapuočių pjuvenos degdamos į aplinką neišskiria kenksmingų medžiagų.
Spygliuočių pjuvenų briketai
Visi gerai žinome, kad medžiai yra ne tik lapuočiai – mūsų šalyje gausu miškų, kuriuose karaliauja spygliuočiai. Bene geriausiai pažįstami ir labiausiai paplitę spygliuočiai yra pušys, epušės, o taip pat ir eglės, be kurių, daugelis neįsivaizduoja didžiausių metų švenčių. Reikia pastebėti, jog šių medžių pjuvenos tai pat nėra išimtis, todėl kuo puikiausiai tinka briketams gaminti. Būtent todėl spygliuočių pjuvenų briketai Kaune yra antroji šios produkcijos grupė. Kalbant apie svarbiausią kuro rūšies savybę kaitrumą, reiktų paminėti, kad spygliuočių pjuvenų briketai savo kaitrumu nei kiek nenusileidžia kaitriausiems lapuočiams, t.y., uosiams bei beržams. Vis dėlto, jei kalbėtume apie trūkumus, svarbų būtų pabrėžti, jog lyginant su lapuočių briketais, spygliuočių pjuvenų briketai pasižymi šiek tiek didesniu peleningumu.

Taip pat skaitykite:

Siekiant glaustai apibūdinti kokią pasiūlą sudaro pjuvenų briketai Kaune, norisi pabrėžti, kad yra dvi šios prekės grupės – lapuočių bei spygliuočių pjuvenų briketai. Tačiau nusprendę įsigytų briketų savo namams ar darbovietei apšildyti, turėtumėte dėmesį atkreipti ne tik į medžių tipą, bet ir į konkrečią rūšį (pasidomėti, koks medis – uosis, beržas, eglė ir pan.).

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos