Koks geriausias ir pigiausias draudimas internetinėje erdvėje

Pigus draudimas internetu: kokie populiariausi?

Apie draudimus yra rašoma bei kalbama labai daug. Ir teisingai daroma – juk draudimas turi vadinti labai svarbų vaidmenį kiekvieno iš mūsų gyvenime – nei vienas iš mūsų, o juo labiau ir mums priklausantis turtas, nesame apsaugoti nuo pačių įvairiausių nelaimių, kurios, kad ir kaip bebūtų gaila, nėra jau tokios ir retos. Ir nors tikrai atsiras žmonių, kurie teigia, kad nuo likimo nepabėgsi, čia pats verta prisiminti ir kitą pasakymą, kurio esmė yra ta, kad kiekvienas iš mūsų esame savo laimės kalviais. Tokį požiūrį vertėtų akcentuoti ir tuomet, kai kalbame apie draudimus – gal ir negalime apsaugoti savęs ar savo turto nuo visų tykančių pavojų, bet pasistengti, kad po nelaimės patirti nuostoliai būtų atlyginti, tikrai galime, juo labiau, kad turime puiki tą galimybę tai padaryti. Bene pats geriausias pasirinkimas visiems, kurie to siekia, yra pigus draudimas internetu. Nedaug kainuojantys draudimai yra draugiški jūsų kišenei, o galimybė apsidrausti internetu, daro juos dar patrauklesniais. Na, o mes šį kartą siūlome apžvelgti, kokie pigūs draudimai internetu yra populiariausi.
Kelionės draudimai
Kelionių draudimai, savo kaina, yra vienas pigiausių pasirinkimų, na, o faktas, kad kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau žmonių keliauja bei supranta, kaip yra svarbu save apsaugoti nuo pavojų, kurie tyko net ir smagių bei įdomių atostogų metu, ženkliai prisidėjo prie to, kad šiuo metu kelionių draudimas yra viena populiariausių draudimo rūšių.
Civilinės atsakomybės draudimas
Nors civilinės atsakomybės draudimas palyginti yra dar jauna draudimo rūšis, reikia pastebėti, jog ji jau gali pasigirti nemenku populiarumu. Galima tik paspėlioti, kokios yra priežastys, suteikusios tokį populiarumą, tačiau, ko gero, nesuklysime pasakydami, kad prie jo prisidėjo ne tik nedidelė šios draudimo rūšies kaina ar galimybė apsidrausti internetu, bet ir augantis žmonių sąmoningumas – kaip žinia, civilinės atsakomybės draudimo esmė yra atlyginti teisėtų trečiųjų asmenų turtines pretenzijas, kurias gali sukelti jūsų padaryta žala (net ir tuo atveju, jei ji bus netyčinė).
Buhalterinių civilinės atsakomybės draudimas
Tai – dar viena ypač populiari draudimo rūšis, kurios populiarumo priežastimis yra ne tik anksčiau minėtos ( patrauklios įmokos ar galimybė draustis internetu), bet ir faktas, jog buhalterijos srityje vis daugėja atvejų, kuomet dėl netyčinių buhalterių veiksmų įvairaus pobūdžio įmonės patiria vis daugiau nuostolių.

Taip pat skaitykite:

Kaip matyti, populiariausių pigių draudimų internetu sąraše puikuojasi šios draudimų rūšys: kelionės, civilinės atsakomybės bei buhalterių civilinės atsakomybės draudimai.

Straipsnis patalpintas nepriklausomą, bet darbingą dieną: 2015-03-11

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,