Vairavimo teorijos egzaminas: bendro pobūdžio patarimai

Ne paslaptis, kad tam, jog būtų suteikta teisė vairuoti, sėkmingai reikia išlaikyti tiek teorijos, tiek praktikos egzaminą. Nors abu šie egzaminai yra reikalingi reikia akcentuoti, kad smarkiai skiriasi vienas nuo kito. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra du, visiškai skirtingo pobūdžio egzaminai, būtų galima pateikti ir skirtingų patarimų, kurių derėtų laikytis tuo atveju, jei norima sėkmingai išlaikyti tiek vieną, tiek kitą egzaminą. Na,  o šį kartą patarimus pateikiame tokius, kurių laikantis sėkmingai išlaikyti teorijos egzaminą bus gerokai lengviau.

Vairavimo mokyklos!

Tuomet, kai dar tebevyksta mokymosi procesas, nesunku pastebėti, kurios vietos yra silpniausios, t.y., į kokius klausimus atsakydami jūs dažniausiai klystate. Savaime suprantama, tuomet,  kai yra suklystama vos vieną ar kitą kartą tai dar tikrai nereiškia, kad būtent tas klausimas ir parodo, kur yra jūsų silpnoji pusė, tačiau tuo atveju,  jei ties tuo pačiu  klausimu suklystate ypač dažnai ar tiesiog pagaunate save, kad bandote atspėti,  kuris atsakymas galėtų būti teisingas, tokiu atveju belieka tik daryti išvadą, kad tai yra ne tik silpnoji jūsų pusė, bet galbūt pagalvoti, kad galbūt apskritai nesuprantate, kokia yra klausimo esmė, iš ko kyla klausimas ir kaip į jį atsakyti. Tokiu atveju išeitis yra tik viena – tinkamai įsiavinti  tą informaciją, kuri yra reikalinga norint atsakyti į iškeltą klausimą.

Savaime suprantama, ypač daug kas priklauso ir nuo jūsų pačių. Net tyrimais yra įrodyta, kad  laikant praktinį vairavimo egzaminą išvengti klaidų yra gerokai sunkiau  –  kartais tiesiog situacija susiklosto egzaminą laikančio asmens nenaudai, tuo tarpu, kai yra laikomas teorijos egzaminas, situacija yra šiek tiek kitokia, ir savaime suprantama, gerokai palankesnė tam, kuris tą egzaminą laiko:  pateikiami klausimai, tačiau nėra jokių kitų aplinkybių, kurios galėtų kaip nors turėti įtakos egzamino eigai, tad galimi tik du scenarijai: arba žinote atsakymą į klausimą arba ne.

Taip pat skaitykite:

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad niekada neverta lygiuotis į tai, kokie reikalavimai keliami kitoje mokymo įstaigoje. Pavyzdžiui, jei jūs lankote vairavimo mokyklą Vilniuje, tačiau  kuris nors iš jūsų šeimos narių ar draugų neišsivertė bei vairavimo mokyklos Kaune paslaugų, ir artėjant jūsų egzamino terminui ėmė jums pasakoti apie tai, kokie reikalavimai yra keliami toje kitoje mokymo įstaigoje, atminkite, kad neverta stresuoti, kad jūs mokėtės galbūt pagal šiek tiek kitokius reikalavimus – kiekviena mokymo mokykla  turi savo tvarką.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Papildomi vairuotoju kursai.

Žinoti privalo kiekvienas mokinys.

Tags: , ,