Transporterių ir konvejerių gedimų šalinimas

Transporterio išradimas atvėrė plačias jo panaudojimo galimybes įvairiose srityse. Kasdien šie įrenginiai paspartina daugelį procesų. Didžiulį darbo krūvį atlaikantys prietaisai kartais sugenda. Tuomet reikalingas transporterių ir konvejerių gedimų šalinimas.

Kas gali nutikti konvejeriui ar transporteriui jei jo konstrukcija iš metalo? Nutikti gali pats blogiausias variantas, jei transporteriai, nutrūks transporterio juostos. O jei gamybai ar ūkiui naudojami konvejeriai, tai nutrūkusios konvejerių juostos gali sukelti labai daug nepatogumų ir atnešti labai daug nuostolių. Nes ne juostų gamybą, gavyba ar produktų transportavimas faktiškai sustoja.

Gedimus šalinti privalo tik tai išmanantys specialistai. Niekuomet nevertėtų patikėti konvejerio remonto tiems, kurie neturi reikiamų žinių ir įgūdžių, nes netinkamai sutaisytas įrengimas ar jo dalys gali dar labiau sugesti. Tuomet remonto paslaugų išlaidos bus gerokai didesnės, nei būtų buvę iš pat pradžių darbus patikėjus profesionalams.

Konvejerių ar transporterių remonto paslaugos nėra itin populiarios, nes šie įrengimai genda retai, tačiau prireikus galima rasti įmonę, kuri teikia būtent šias paslaugas. Dažniausiai pasitaikantys gedimai susiję su juosta, kuri yra viena iš svarbiausių šio įrenginio dalių. Randamos paslaugos, kuomet galima išsikviesti specialistus, kurie sutvarko įtrūkusią ar nutrūkusią juostą. Tai gali nutikti dėl daugelio priežasčių, bet dažniausiai dėl didelio darbo krūvio. Taip pat nederėtų pamiršti ir to, kad juosta, kaip ir daugelis kitų dalių, susidėvi. Su laiku net ir kokybiškiausios detalės nuo nepertraukiamo darbo susidėvės ir jas reikės pakeisti naujomis arba remontuoti. Daugiau siūloma pasiskaityti ir čia.

Visų transporterių ir konvejerių gedimų šalinimas dažniausiai atliekamas pakankamai greitai, todėl darbas nuo to nenukentės. Juk tai įrenginys, kuris skirtas nepertraukiamam darbui, todėl remontuojantys juos žino, kaip svarbu kuo skubiau atlikti gedimų diagnostiką ir juos pašalinti. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų – nutrūkusi konvejerio juosta. Esant tokiam gedimui reikia ją vėl sujungti arba pakeisti nauja. Patikimiausias tvirtinimas – vulkanizuojant aukštos temperatūros ir slėgio presu arba klijuojant specialiais klijais. Taip pat dar žinomas būdas, kuomet juostą pritvirtina mechaniniu būdu, tačiau jis nėra toks patikimas, kaip kiti būdai.

Ne tik tokie gedimai sutinkami. Dažnai gedimo šalinimų paslaugos prireikia ir tuomet, kai juosta juda nelygiai ar sutriko nukreipimo procesas. Taip pat galima išgirsti skundų dėl to, kad sugedo ritinėliai ar velenai. Kartais manoma, kad įsigijus kokybišką naują įrenginį galima pamiršti apie įvairius gedimus, tačiau tai nėra tiesa. Net ir naujas prietaisas gali sugesti po pirmojo naudojimo. Visuomet verta teirautis apie suteikiamą garantiją ir žinoti, kur kreiptis gedimų atveju.

Taip pat skaitykite:

Įvairūs gedimai skatina ieškoti ne tik būdų, kaip juos pašalinti, bet ir kaip jų išvengti. Labai svarbu tinkamai naudoti įrenginius ir laiku atlikti profilaktinius patikrinimus. Tik tuomet galima bus užtikrinti tinkamą transporterių darbą.

UAB “Baltic Belt” telefonas: +370 659 09379

Tags: , , , , , , ,