Kokią įtaką paslaugos kainai turi ir straipsniai

SEO kainos: kokią įtaką tam turi straipsniai?

Net jei ir nesate IT srities specialistas, turbūt jau girdėjote, kad SEO paslaugos – tik procesas, susidedantis iš daugelio mažesnės apimties veiksmų. Reikia pastebėti, jog galutinės SEO kainos yra įtakojamos kiekvieno veiksmo įkainio. Nors būtų galima labai ilgai kalbėti, kiek ir kokios įtakos turi kiekvienas veiksmas galutinei SEO kainai, norėtųsi stabtelėti tik prie vieno iš jų. SEO straipsniai bei jų rašymas – tai dalis SEO proceso, be kurio, taip ir nebūtų galima suteikti kokybiškos SEO paslaugos. Tačiau negalima nepastebėti, jog tie tekstai gali būti labai įvairūs ir turėti įvairios įtakos galutinei SEO paslaugos kainai. Tad kaip SEO kainos yra įtakojamos SEO tekstų? Apie tai ir kviečiame sužinoti daugiau.
Vienas iš aspektų, kaip SEO kainos yra įtakojamos SEO tekstų, yra jų kokybė. Ne paslaptis, jog SEO tekstų kokybė gali būti labai įvairi: pradedant nuobodžiais SEO tekstais, kurie yra rašomi vien tik todėl jog būtų panaudoti reikiami raktiniai žodžiai ir užbaigiant įdomiais, naudingais tektais, kuriuos norisi skaityti vienas po kito, o sužinotą informaciją galima pritaikyti kasdienybėje, atliekant įprastus veiksmus ar sprendžiant tam tikrus klausimus. Nesunku pastebėti, jog pirmojo tipo SEO tekstai gali būti įvertinti šiek tiek mažesniais įkainiais nei antro tipo tekstai, todėl tai gali turėti ir šiek tiek įtakos galutinei SEO kainai: jei paslaugai atlikti bus naudojami antro tipo tekstai, natūralu, jog paslauga kainuos šiek tiek daugiau. Kita vertus, nauda bus gerokai didesnė – pastebėta, jog antro tipo tekstai yra kur kas labiau skaitomi, sulaukia didesnio susidomėjo.
Tačiau parašytų SEO tekstų kokybė nėra vienintelis veiksnys, kuris turi įtakos galutinei SEO paslaugos kainai. SEO kainos gali būti įtakojamos ir dar vienu aspektu, kuomet kalbame apie tai, kokią įtaką turi SEO tekstai. Negalima nepaminėti ir tekstų ilgio. Reikia pastebėti, jog nors SEO tekstai neretai būna maždaug 300 – 400 žodžių apimties, būna atvejų, kuomet yra reikalingi vos 200 ar net 700 žodžių siekiantys SEO tekstai. Natūralu, kad kuo didesnės apimties yra tekstas, tuo didesnis yra ir jo įkainis. Kuo daugiau didesnės apimties yra tekstai, tuo didesnė bus galutinė SEO kaina.

Taip pat skaitykite:

Tą patį galima pasakyti ir apie SEO tekstų kiekį – kuo daugiau jų reikia, tuo didesnės ir SEO kainos.
Taigi, belieka tik daryti išvadą, jog galutinei SEO kainai įtakos turi šie aspektai, susiję su SEO tekstais: jų kokybė, apimtis bei kiekis.

Straipsnis patalpintas: 2015-03-12

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,