Konvejeriai yra reikalingi įvairioms pramonės šakoms

Daugelis šiuolaikišku ir sėkmingų verslininkų neįsivaizduoja savo verslo be konvejerio ar transporterio, o ūkininkas, savo ūkio klestėjimo ir produkcijos augimo. Todėl vis daugiau verslininkų iš sėkmingųjų ima darbų pavyzdžius ir vienas iš tokių, darbo našumą gerinančių įrenginių – konvejeriai.

Konvejeriai arba transporteriai buvo kurti ne pinigų švaistymui ar pasigyrimui prieš kaimyną ar konkurentą. Kiekviena verslo sritis turi savo specifinius reikalavimus gamybai, jos našumui ir žinoma, poreikį gauti pelną. Konvejeriai padeda ne tik išleisti pinigus, nes duoda ir pelno ir ne tik materialųjį. Jūsų ūkis ar gamykla, kurioje yra sumontuoti modernūs konvejeriai leidžia jums sutaupyti ir laiko, kas labai svarbu galvojant apie prekybos plėtimą.

Bet kartais, nutinka ir taip, kad konvejeriai sustoja, o tam priežastis yra konvejerio juosta. Juosta nutrūko, sudilo ar buvo techniškai pažeista, kad nebeleidžia vykdyti tolimesnių darbų. Suprantama, kad dėl gamybos sustojimo, tokie pažemiai privalo būti pašalinti jei ne akimirksniu, tai nors kelių dienų bėgyje.

Tam tikras konvejerio ar transporterio juostos pažeidimas reikalauja atlikti ir tų pažeidimų šalinimo darbus. Tarkime, juosta nutrūko ir konvejerio juostos jungimas turės būti atliktas keliais etapais. Pirma teks pasiruošti jungimui pačią konvejerio juostą ir tik po to bus atlikti juostos jungimo darbai. Jei juosta nutrūks netolygiai ar yra didesnių juostos pažeidimų, tada transporterio ar konvejerio juostos jungimas yra atliekamas, į pašalintos juostos vietą įterpiant naujos juostos gabalą ir jungimai arba vulkanizuojami, arba jungiami mechaniniu būdu, arba konvejerio juostą vulkanizuojant. Tai priklauso nuo pačio konvejerio konstrukcijos ir darbinių krūvių juostoms dydžio.

Taip pat skaitykite:

UAB “Baltic Belt” telefonas: +370 659 09379, atlieka visus konvejerių projektavimo, gamybos bei techninės priežiūros darbus, todėl Jums nereikės rūpintis priežiūra ir laiką galėsite skirti produkcijos gamybos arba pardavimų plėtojime.

Straipsnis parašytas: 2014-10-17

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos