Pigus skrydziai

Ar įsivaizduojate savo kelionę be bilietų?

Tikiu, kad daugelis atsakys, kad taip, nes keliauja dviračiais ar pėstute, na, arba autostopu.

Bet sutikite su tuo, kad daugelis kelionių neįmanomos be tam tikrų priemonių, kurias būtina įsigyti. Kad ir pavyzdžiui, pigus skrydziai be lėktuvo bilietų į tolimą šalį, faktiškai neįmanomi. Todėl visi, kurie nori nuvykti į tolimą šalį, tikrai renkasi ne savo kojas ar dviratį bei austostopą, bet tą transporto priemonę, kuri pigiai ir greitai, vos per kelias valandas, gali nugabenti net už kelių tūkstančių kilometrų. Tokia transporto priemonė yra lėktuvai. Lėktuvais naudojasi apie 50-60 procentų keliaujančių, nes tai patogu, greita ir pigu. Juk lėktuvų bilietus galima susirasti vos už keliasdešimt litų skrydžiui pirmyn ir atgal. Argi tai ne patogu? Todėl pastebėję, kad aviabilietai kainuoja vos kelis litus, būtinai griebkite juos, nes kitaip galite prarasti galimybę keliauti pigiai.

Kita patogi kelionių transporto priemonė yra keltai. Su keltais, taip pat keliauja labai didelis procentų turistų, nes jie ne tik pigūs ir greiti, bet dar ir komfortiški. Dažniausiai, turistus traukia ir vilioja keltai i Kyli, nes Vokietija yra ta šalis, kuri turistus gundo ne tik savo istoriniais ar kultūriniais objektais, bet ir prekybiniais pasiūlymais. Pavyzdžiui, labai daug lietuvių, į Kylį keliasi vien tik dėl to, kad kelionės metu, kuri keltu trunka apie 19 valandų, ne tik pailsi, bet Vokietijoje sudalyvauja ten rengiamuose turguose, visokiuose išpardavimuose bei karnavaluose. Taigi, keltai iš Klaipėdos uosto ne tik patogu, bet ir naudinga.

Taip pat skaitykite:

Tam, kad Jūsų kelionės būtų pigios, žinoma, būtina įsigyti ir bilietus. Tam gali pasitarnauti kompiuteris, kuris paieškoje Jums leis atrasti visą norimą informaciją apie bilietus ir jų kainą. Tiesiog tereikia suvesti tinkamus raktus ar temą, kuria domitės ir GOOGLAS visagalis Jums pateiks visą informaciją. Neišsigąskite, informacijos gausite labai daug, todėl nepasimeskite. SEO paslaugos daro savo, todėl pirmame ar antrame paieškos puslapiuose atrasite būtent tas įmones ir jų siūlomas paslaugas, kurios naudojasi svetainės optimizavimu ir raktų iškėlimu į aukščiausias paieškos pozicijas. Todėl pirmose pozicijose atrasite neva stipriausias įmones, kurios prekiauja bilietais Jūsų norimos transporto priemonės. Žinoma,  kai kurie naudojasi ir GOOGLE adwords reklama, bet jos kainuoja labai daug, todėl jas užsisako arba įstengia užsisakyti tik tokios įmonės, kurios dirba jau seniai ir turi didelius pardavimus. Taigi, geriau investuoti ne į reklamą, bet į svetainės optimizaciją ir SEO paslaugas, kad po tam tikro laiko, Jūsų paslaugos būtų aptinkamos paieškos sistemos viršūnėje ir duotų rezultatų daugiau neišlaidaujant.

Išvados būtų tokios, kad be bilieto, Jūsų kelionės įmanomos, bet tik ne tolimos ir ne varginančios, o be seo potimizacijos, informacijos tektų ieškoti po visą informacinį paieškos lauką.

Straipsnis rašytas ir įkeltas: 2014-03-22

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos