Internetinių puslapių galime priskaičiuoti gyvas galybe, o suskaičiuoti, tai, greičiausiai, kad ir pats velnias sprandą nusisuktų. Šiuolaikiškas verslas reikalauja dar didesnių investicijų, nei buvo kadaise. Todėl verslininkai, kurie nori savo verslą sukurti, praplėsti ar išpopuliarinti, tik internetinės svetainės jau nebe pakaks. Kodėl? Elementarus marketingo dėsnis. O kiek klientų sužinos, kad gabus verslininkas susikūrė labai modernų bei solidų internetinį puslapį, joje siūlo įvairias kokybiškas ir kas svarbiausia pigias paslaugas ar prekes ir ištiesęs rankas laukia Jūsų!? Teisingai, niekas, išskyrus draugus, artimuosius bei pažįstamus, kurie, gal būt, pasidalins tokia informacija, kad Jūsų sukūrėte pigių ir kokybiškų produktų svetainę. O kas toliau? Apsipirks vienas, kitas, bet puslapis nepopuliarės. Kodėl, todėl tam, kad Jūsų puslapis būtų naudingas Jums patiems, jis privalo būti ne tik patrauklus, bet ir iškeltas į paieškos sistemos bent pirmąjį puslapį. Tai reiškia, kad Jūsų svetainei yra reikalingas SEO optimizavimas, kuris iškelia svetaines tam tikromis ar konkrečiomis temomis į paieškos viršutinį puslapį ir taip į Jūsų puslapį pradedama kviesti lankytojai, kurie ir vertins, Jūsų tinklapis geras, naudingas jiems, patogus ir ar priimtinos yra jame kainos.

SEO paslaugos nėra nei kastuvas, nei maisto papildai, tai yra tam tikri darbai, kurie atliekami internetinėje erdvė, pajungiant į darbus ir Jūsų svetainę, o tikslas tokių veiksmų yra labai paprastas, iškelti Jums svetainę per tam tikrą laiko tarpą. SEO paslauga nėra trumpa, galima sakyti, kad viena iš ilgesnių paslaugų, kurias mums teko įgyvendinti. Laiko tarpas nėra apibrėžtas, todėl jis gali svyruoti įvairiai, pradedant nuo kelių mėnesių iki kelių metų, net ir dirbant intensyviai kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro. Kodėl taip? Laikotarpis yra įvairus yra todėl, kad ir internetiniai puslapiai nėra vienodi. Vieni, iki to kol kreipiasi į specialistus, buvo sukurtas ir paleistas prieš kelis metus, kiti vos prieš kelias dienas. Vieni tinklapiai turi mažai puslapių, tik aprašymą apie save, kontaktai ir aprašymas paslaugų ar produktų, kuriais prekiaujama. O kiti tinklapiai turi net po kelis šimtus puslapių. Pavyzdžiui tokie kaip skelbimų portalai, dienraščiai ir kiti informaciniai šaltiniai, kuri pildosi ne dienomis, bet valandomis ir pučiasi kaip tešla iš mielių. Todėl rašant tekstą, įvardinti konkrečias kainas neįmanoma, todėl, kad nėra apibrėžtumo, kuris atsiranda tik įvertinus pačią svetainę, jos amžių, turinį ir SEO pagrindus jos viduje. Tad, pasakyti dabar, kad visų svetainių SEO optimizavimas kainuoja 300-500 eurų būtų neteisinga. Kiekvienas užsakymas yra individualus, kuris, taip pat kainuoja individualiai.

Taip pat skaitykite:

Todėl norėdami iškelti savo puslapį nesugaištant tam daug laiko, visada pasikonsultuokite su specialistais, nes tik specialistai gali įvardinti laiką ir pasakyti kainą, kiek maždaug tai gali kainuoti.

Straipsnis parašytas: 2014-10-14

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,