Gyvenimas Lietuvoje, tiesiog virte verda, o patiriamais įspūdžiais norima pasidalinti ir su visais aplinkiniais, ne tik artimaisiais ar draugais. Todėl tokių įspūdžių iš kelionių, ar tiesiog išvykos bei bendros gyvenimo kasdienybės emocijų pasidalinimui yra kuriami net blogai. Kurių paskirtis yra asmeninė, todėl daugiau niekas prie jo neprisijungs, išskyrus tik patį blogo savininką ir administratorių.

Žinoma, kad į panašius blogus norėtų ir kiti parašyti savo išgyvenimus, pastebėjimus ar tiesiog išsakyti savo mintis viena ar kita tema, bet tokie blogai yra asmeniniai, tad kai kuriems rašytojams savo minčių, tenka glaustis į bendrus blogus arba  vėl gi, kurti savo blogą. Tokie blogai nėra informacijos teikėjai, todėl dėl konkrečios informacijos pateikimo internete, vėl tenka kurti naują blogą, bet ten bus keliama visa informacija apie vieną ar kitą paslaugą, produktą ar naudojimą bei paskirtį. Tokie blogai, galima sakyti, kad savyje saugo ir laiko konkrečią informaciją, kurios, gal būt ieško koks nors vartotojas, kuris nori sužinoti tikrąją tiesą kaip ten yra. Tad tokiuose bloguose nesilanko tie, kurie skaito apie gražaus gyvenimo vingius, kelionės istorijas ar domisi kitomis populistinėmis temomis, nes tokie blogai yra sukurti tik tam, kad  perteikti konkrečią informaciją.

Kita blogų rūšis yra bendra, kur kiekvienas gali susikurti savo paskyrą, kelti į ją savo mintis, bet kokius straipsnius ir bet kokiomis temomis nesitikėdami, kad kažkas užeis į juos, paskaitys ir išbus kelias minutes jo sustiprinimui. Dažniausiai, tokie blogai yra sukuriami kitiems tikslams ir juose galima atrasti itin labai daug straipsnių įvairiomis temomis. Bet tekstų turinys juose nėra visiškai rišlus ir aišku. Juos galima pavadinti abstrakčiais, nes jie yra skirti ne skaitymui, o tam tikram tikslui pasiekti. Kokį? Kokio rezultato siekia blogų savininkai, galėtų tiksliai atsakyti jie patys, bet spėjama, kad savo blogus jie naudoja internetinių svetainių kėlimui, tai yra, savo bloguose talpina straipsnius ir daro nukreipimus į planuojamą iškelti svetainę pagal tam tikrą temą. Tokio tikslo įgyvendinimui netinka bet kokie blogai, nes ne visi padeda kilti. Todėl kėlimui skirtus blogus privaloma nuolat prižiūrėti, stiprinti jo autoritetą bei informacinį svorį.

Taip pat skaitykite:

Dar viena blogų rūšys yra skirta gražiam pasiskaitymui su užslėpta mintimi pasipelnyti iš reklamos. Taigi, tokie blogai traukia labai daug lankytojų ir skaitytojų, bet juose yra prikišta labai daug reklamos už kurią, blogo administratoriai ar savininkai gauna tam tikrą atlygį už paspaudimą. Tokiuose bloguose pilna labai gražių aprašymų, rašinių ir straipsnių, bet tuo pačiu mirga marga ir reklamų.

Bet, skaitytojas ar informacijos ieškovas greitai atsirenka tinkamą sau info šaltinį, todėl blogų ne mažėja, bet nuolat daugėja internetinės paieškos erdvėje.

Straipsnis parašytas: 2014-10-12

 

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos