Nėra dėl ko stebėtis, kad internetinėje erdvėje prisikūrė tokia gyva galybė blogų, kurie net ne visada suprasi ką skelbia ir apie ką nori kalbėti. Bet vis dėlto nauja iš jų yra didžiulė, tik prižiūrėti reikia juos jei ne kas dieną, tai kas savaitę tai tiksliai. Daryti įvairiausius atnaujinimui ir taip toliau.

Visi blogų savininkai ir administratoriai turi sau užsibrėžtą tikslą, todėl ir vykdo veiklą pagal tai ką buvo suplanavę. Bet tai nereiškia, kad visi blogai iki vieno yra skirti skaitymui. Tai ne romanų ar komedijų saugyklos, todėl ne visus blogus ir pavyksta paskaityti bei perprasti.

Vieni blogai skelbia konkrečia tema parašytus straipsnius, nes būtent dėl tos priežasties jis ir buvo sukurtas, kad žmonės ir skaitytojai atrastų tokį blogą, įvertintų ir skaitytų lankydamiesi dažniau, arba ne. Tokie blogai gali skleisti patikimą informaciją, nes suvokiama ir suprantama, kad jei keliskart patalpinsite netikrą arba tikrovę neatitinkančią informaciją, ateis toks momentas, kad tas blogas nebeturės visiškai jokių lankytojų, o analiticksuose bus matomi tik Jūsų pačių ar administratorių apsilankymai. Taigi, sukčiauti neverta, kai kuri aukštos kokybės informacijos pateikimui.

Kiti blogai yra uždari ir suprantama dėl kokių priežasčių. Blogo administratoriai, norėdami išlaikyti tinkamą informacijos ar pačio blogo kokybę, į jį neįleidžia pašalinių, kelia tik savo straipsnius ir suprantama, kai kuriuos iš jų naudoja ir SEO darbų atlikimui. Taigi, į tokius blogus patekti, praktiškai neįmanoma, nebent esate asmeniškai pažįstami su blogo administratoriumi ir gerai sutariate. Na, yra ir kitas variantas, jei blogas uždaras, gali būti, kad jis yra dar ir mokamas. Todėl bet kokiu atveju neapsimoka mokėti už tai, kad Jūs dar ir atiduodate savo straipsnio unikalumą blogo administratoriams.

Kita blogų rūšis yra universali, jei taip galima sakyti, nes juose galima atrasti labai daug ir apie viską informacijos, kuri, sunku pasakyti, ar sutampa su realybe ir yra labai aukštos kokybės. Į tokius blogus įleidžiami visi su sąlyga, kad rašysite ir talpinsite į juos savo mintis, pasisakymus ar kažkokius tai pastebėjimus ar nusiskundimus. Tokie blogai nėra blogi, nes ir jie neša naudą. Kokią ir kuriai pusei ta nauda didesnė dar klausimas, bet daugelis rašytojų ir seo paslaugas teikiančių specialistų nepraleidžia progos pasinaudoti ir jais. Tokie blogai ne visi yra nemokami ir greičiausiai, kai blogas taps dideliu monstru internetinėje erdvėje bus jo administracijos sugalvota, kad reikia narius apmokestinti, kas turėtų labai daug neigiamų pasekmių.

Taip pat skaitykite:

Tad, kurkite patys blogus, auginkite juos ir kai būsite seneliais galėsite papasakoti savo anūkams, kaip užsiėmėte verslu internete ir kaip Jums sekėsi 😉

Tags: , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos