Bakalauras rašosi lengvai tik koją kiša tinginystė

Jaunesni kaip 17 metų jaunuoliai, bakalauro klausimus dar tik ruošiasi spręsti, bet tie, kurie jau „krimto“ prikepusios mokslų duonos neleis mums sumeluoti apie tai, kaip sunku tinginiams rašosi bakalauras ir kiek daug jie išleidžia tam pinigų.

Taigi, pabaigę gimnazijas ar profesines mokyklas jaunuoliai pradeda dairytis ir į rimtesnį mokslo šaltinį – aukštąsias bei universitetines įstaigas, tačiau ir čia yra keli niuansai, kuriuos ir aptarsime. Bakalauro studijos prasideda ne nuo darbo rašymo, bet įstojus į vieną ar kitą universitetą, kolegiją ar technikumą. Šis laipsnis suteikiamas tik po mokslų baigimo ir diplomo įteikimo, bet iki to dar reikia pereiti „ugnį ir vandenį“. Visos studijos prasideda nuo taisyklių joje susipažinimo, nes priešingu atveju nepavyks išlaikyti nei rimties studijų laikotarpiu, nei kokybės, ko suprantama, trūksta ir taip. Studentai kaip visada, tik įstoję yra susikaupę, susikoncentravę ties studijomis, bet praėjus keliems mėnesiams jie įsijaučia į vaidmenį, lyg būtų jau seni studijų vilkai ir ne visi sugeba taip koncentruotis darbų rašymui kaip mokslų pradžioje. Taip jau nutinka, nes studentai ne tik studijuoja, bet mezga naujas pažintis, plečia draugų ratą ir suprantama, kad ne visi draugai yra linkę studijuoti kokybiškai ir taip stengtis, kaip ruošėsi prieš įstojant. Todėl dėl neatsakingų poelgių, elgesio, kenčia ir jų studijų įvertinimo vidurkis, kas buvo įstoję į nemokamas studijas yra perkeliami į mokama, o tie, kurie stengiasi ir tai įrodo jų vertinimo vidurkis, gali būti perkeliami iš mokamų į nemokamus. Motyvacijos tikrai netrūksta, tačiau ne visi studentai tai supranta, šito nori, nes galvoja, kad studijų laikais jų gyvenimas prabėga pro šalį, tačiau „susenę“ studentai neleis suklysti pasakant, kad daugelis vertina būtent studijų laikus, kai galvoje ar ir kišenėse švilpė vėjai, norėjosi visko, tačiau viskas buvo daroma su saiku ir viską suspėjant. Šiuolaikinis jaunimas viską mato kitaip, kai kurie pasaulį mato pro tėvų piniginių dugną, kiti gi bando viską užsidirbti patys, nekreipiant dėmesį ar net atsisakant pagalbos iš šalies, tai yra tėvų ir artimųjų.

Taip pat skaitykite:

Tie kas turi pinigų dėl tėvų geresnio gerbūvio ir ima tinginiauti studijų metu, nes viską bando nusipirkti nepagalvodami, kad pirkdami ir baigę studijas studentai ne visada bus įdarbinti tėvų dėka, kokioje nors rimtoje įmonėje, todėl ir čia laimi ne visi, pradžioje atrodę gerais, sprendimai. Todėl visada tinkamai išnaudokite savo potencialą ir jaunystėje turimą energiją, kad vėliau netektų gailėtis, jog ji buvo ištaškoma ne ten, kur buvo galima.

Straipsnis paskelbtas: 2015-11-29

Tags: , , , ,