Biologinės kanalizacijos bakterijos tampa vis populiaria priemone vietinės kanalizacijos priežiūrai. Efektyvus valymo įrenginių, septikų, kanalizacijos duobių, šulinių ar lauko tualetų darbas užtikrina saugią ir namų aplinką. Todėl daugeliui yra svarbu atrasti geriausią priemonę ne tik kanalizacijai, bet ir visai nuotekų valymo sistemai.

Efektyvios biologinės priemonės

biologinės priemonės

Nors vis dar yra tokių vartotojų, kurie bando patikėti siūlomomis priemonėmis prekybos centruose, tie, kurie jau išbandė priemones žino, kad galima rasti daug efektyvesnių ir pigiau. Buksvarus.lt aptarnauja įmones bei jų nuotekų valymo įrenginius biologinėmis priemonėmis. Todėl buitinių nuotekų efektyviai priežiūrai ir kanalizacijos darbo sklandžiam užtikrinimui turi ką pasiūlyti. Tai gali būti geriausias Jūsų pasirinkimas ir naudingiausios biologinės priemonės Jūsų kanalizacijai. Tai prancūziškos bakterijos ir nepatogeniniai fermentai STARWAX, kurių yra keturios rūšys.

 

Taip pat skaitykite:

Biologinis aktyvatorius

Naujų ir mažai naudojamų nuotekų kanalizacijos sistemų paleidimui arba priežiūrai. Naujai sumontavus kanalizacijos sistemą yra labai svarbu pasirinkti ir biologinę priemonę priežiūrai. Taip ir ir mažai naudojama kanalizacija, kad joje neatsirastų problemos kol atvyksite, naudinga panaudoti biologinį aktyvatorių. Kanalizacijai tai bus geriausia priemonė, nes ji nėra skirta problemų sprendimui. Todėl tol, kol kanalizacijoje nefiksuojamos problemos, geriausias sprendimas yra biologinis aktyvatorius. 500 gramų kainuoja apie 20 eurų, nutaikius akciją, ji gali kainuoti ir 16-17 eurų.

Patogiam naudojimui – bakterijos maišeliuose

Maišeliuose supakuotos priemonės kanalizacijai yra patogus ir praktiškas sprendimas vartotojams. Tarkime, turite sodo namelį su vietine kanalizacija ar sodybą su kanalizacijos šuliniais, tačiau joje lankotės rečiau, bet norite jos įrenginius prižiūrėti efektyviai. Todėl tik atvykus ir pradėjus naudotis kanalizacija, generuoti nuotekas, naudinga suberti vieną pakelį bakterijų kanalizacijai. 25 gramų pakanka 1 savaitei, todėl, jei neužsibūsite ilgiau, tos vienos dozės ir pakaks. Priešingai nei aktyvatorius, maišeliuose bakterijos yra naudojamos ir nedidelių problemų sprendimui. Jos gali panaikinti nemalonų dvoką kanalizacijoje, išardyti nuotekų paviršiuje susidariusią plutą, nuolat naudojant – atstatyti biologinę pusiausvyrą. 450 pakuotės pakanka 4 mėnesiams ir kainuoja ji apie 14-16 eurų.

Valymo įrenginiams, kurie perkrauti

Perkrauti valymo įrenginiai, septikai, kanalizacijos šuliniai ar lauko tualetai, savaime pradeda kelti problemas. Nemalonus kanalizacijos kvapas gali išvesti iš pusiausvyros, dažnai besikemšanti sistema pradeda skaudinti galvą. Nuotekų paviršiuje susidariusi pluta veda prie papildomų išlaidų, nes dažnėja turinio išvežimo poreikis. Visos problemos veda prie papildomų ir nemažų išlaidų. Todėl, geriausias pasirinkimas, kanalizacijos bakterijos STARWAX iš Buksvarus.lt leis šių problemų išvengti ar efektyviai atsikratyti. 500 gramų bakterijų kainuoja apie 20 eurų, tačiaų jų pakanka perkrautų valymo įrenginių sistemos darbo atstatymui bei palaikymui visus 6 mėnesius ir daugiau. Jei generuojama mažiau nuotekų ir teršalų, priemonės pakaks iki 7 ar net 10-12 mėnesių. Tai brangu ar pigu, spręsti Jums.

Problemų sprendimui septike

Nemalonus kanalizacijos dvokas, dažni kamščiai ar stora pluta nuotekų paviršiuje gali būti problema, kurią galima pašalinti greitai ir efektyviai. Raudona STARWAX pakuotė, vos per 24 valandas panaikins nemalonius kvapus kanalizacijoje bei valymo įrenginyje. Per kitas 8-10 dienų ištirpins plutą paviršiuje ir visą mėnesį palaikys biologinę pusiausvyrą, kol įsigysite kitų bakterijų profilaktikai. 600 gramų priemonė yra supakuota 3 maišeliuose po 200 gramų skirtinų bakterijų. Kiekvieną maišelį naudinga panaudoti pagal gamintojo rekomendacijas.

Buksvarus.lt siūlo itin efektyvias priemones ne tik nuotekų kanalizacijos sistemos priežiūrai, bet ir efektyviam problemų sprendimui.

Efektyvus valymo įrenginių bei kanalizacijos darbas garantuoja ir saugią Jūsų namų aplinką – Buksvarus.lt

Tags: , , , ,