Aviabilietai pigiau

Aviabilietai pigiau, kad kiekvienas keliautų dažniau?

Prieš dešimtmetį lėktuvu skrisdavo tikrai ne didžioji dauguma žmonių. Keliauti buvo pasirenkami kiti būdai: traukinys, autobusas, automobilis. Dabar viskas kitaip. Skristi lėktuvu tapo taip pat įprasta, kaip ir važiuoti automobiliu. Tai patogumas ir greitas reikiamos šalies ir miesto pasiekimas. Prie didžiulės pasiūlos kelionėms lėktuvu prisidėjo ir parduodami aviabilietai pigiau. Tai paskatino vis daugiau keleivių mėgautis lėktuvo teikiamais privalumais kelionėje.

Skristi lėktuvu finansiškai apsimoka. Jei kažkada bilietai kainavo labai brangiai ir skrydžių buvo labai nedaug, tai dabar galima kasdien rasti pigius skrydžius į daugelį šalių. Žinoma, tie laikai, kai tik buvo siūlomi tokie bilietai, kurie kainavo po 1 litą jau pasibaigė, tačiau turint vieną ar kitą šimtą litų tikrai galima rasti puikių pasiūlymų nuskristi į daugelį Europos šalių. Nors dabar aviakompanijos privalo neslėpti mokesčių nuo klientų, tačiau vis dar yra bijančių įsigyti bilietus, nes atėjus pirkimo momentui suma gali padidėti. Neverta nerimauti, nes šiuo metu visi mokesčiai yra parodomi iškart.

Dažnai manoma, kad įsigyti pigius bilietus – misija neįmanoma arba, jie nėra tokie pigūs kaip skelbiama. Tikriausiai ne vienas iš mūsų girdėjo istorijų, kai tenka naktimis laukti gero pasiūlymo ir greitai užsakinėti bilietus. Šiuo metu tarp skrydžių kompanijų didžiulė konkurencija. Kiekviena iš jų nori, kad jų lėktuvais skristų kuo daugiau keleivių. Taigi, gerų nuolaidų ir akcijų tikrai galime rasti be didesnio vargo. Norint taupyti, reikia šiek tiek pasistengti. Dažnai aviakompanijose bilietai kainuoja brangiau, nei pigių skrydžių bilietų bendrovėse. Jei norite pigesnių bilietų, tai ieškokite jų būtent tokiose kompanijose. Skrydžio laikas ir klasė turi įtakos kainai. Jei Jums nereikia išskirtinių patogumų ir aptarnavimo, tai tiks ir ekonominė klasė. Aviabilietai pigiau gali būti siūlomi tiek prieš pat skrydį, tiek ir likus keliems mėnesiams. Tam, kad juos susirasti, gali prireikti ir sėkmės pagalbos. Jei norite anksčiau įsigyti bilietus, nes taip Jums bus ramiau laukti skrydžio datos, tai taip ir darykite, nes kasdien stebint kainas, galite likti be bilieto. Jei skrydžio datą galite keisti, tai galima luktelėti ir geresnių kainų, kartais pasiseka įsigyti itin pigius skrydžius likus kelioms dienoms iki jo.

Taip pat skaitykite:

Skristi lėktuvu labai patogu. Tai greita ir komfortiška kelionė į vieną ar į abi puses. Jie būna ne tik pigūs, bet ir trumpi, nei vykstant traukiniu, autobusu ar keltu. Skrydžiai organizuojami įvairiomis kryptimis ir galima rasti pačias palankiausias kainas tinkamu metu. Prieš mus atsivėrė didžiulės galimybės aplankyti net ir tolimiausias pasaulio šalis neišleidžiant ypatingai didelių sumų bilietams ir nesugaištant daug laiko.

Tags: , , , , , , , , , , , ,