Nemokami skelbimai: kokie jų trūkumai?

Nemokamai skelbimai – vis labiau ir labiau populiarėjantis pasirinkimas. Atsakant į klausimą, kodėl šis pasirinkimas toks populiarus, galima paminėti įvairias priežastis, o viena iš jų – žmonės yra vertina galimybę perduoti informaciją nemokamai. Vis dėlto, siekiant šį pasirinkimą įvertinti realiai, būtina aptarti ne tik jo privalumus, bet ir trūkumus. Taigi, kokie yra nemokamų skelbimų trūkumai?

Galite talpinti ne visuose šaltiniuose

Kiekvienas skelbimas yra talpinamas į kurį nors šaltinį (spaudoje, televizijoje, radijuje, lauko reklamos priemonėse ir pan.), tačiau reikia pastebėti, kad nemokamus skelbimus galite talpinti tikrai ne visuose. Kodėl tai yra tam tikras trūkumas? Atsakymas labai paprastas – kuo mažiau šaltinių priima nemokamus skelbimus, tuo mažesnė tikimybė, kad jūsų skelbimą  išvys žmonės, kuriuos galėtų jis sudominti. Kita vertus, ne viskas yra taip prastai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – jei palygintume, kiek iš viso egzistuoja šaltinių, į kuriuos galima talpinti skelbimus, ir į kurią jų dalį galima talpinti nemokamus skelbimus, pamatytume, kad šaltinių, kuriuose skelbimus galite talpinti nemokamai, yra daugiau nei pusė. Taigi, apibendrinant  galima teigti, kad pasirinkimas yra ne toks jau ir mažas, tad belieka tik tinkamai išsirinkti.

Informacijos kiekį gali tekti riboti

Informaciją, kurią norite perduoti visuomenei, sudaro vos kelis sakinius? Tokiu atveju galite būti tikri, kad viskas, ką norėsite pasakyti, tikrai neviršys limito, tačiau tuo atveju, jei informacijos labai daug, o jūs ją norite perduoti nemokamo skelbimo forma, dėmesį verta atkreipti į tai, jog ne viskas gali būti labai paprasta – kai kurias atvejais nemokamų skelbimų apimtis yra ribojama, todėl, jei informacijos, kurią norite perduoti yra ypač daug, tai gali tapti tam tikru trūkumu.

Taip pat skaitykite:

Šiek tiek trumpesnis galiojimo laikas

Kiekvienas skelbimas turi tam tikrą galiojimo laiką. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog paprastai nemokami skelbimai neretai turi šiek tiek trumpesnį galiojimo laiką, ne tie, už kuriuos tenka mokėti. Taigi, jei esate iš tų žmonių, kurie turi pageidavimą, kad jūsų  skelbimas būtų matomas kuo ilgesnį laiko tarpą, verta gerai apsvarstyti, ar nemokami skelbimai yra pats geriausias pasirinkimas jūsų atveju.

Baigiant pastebėjimus šia tema, belieka tik apibendrinti, kokius trūkumus turi šio pobūdžio skelbimai: galima talpinti ne visuose šaltiniuose; gali tekti riboti informacijos kiekį, o taip pat – galimas šiek tiek trumpesnis galiojimo laikas.

Tags: , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos