Orai atšilo, statyti noras pakilo

Taip jau yra mūsų žemyne, kad statybų proceso didžiąją dalį, statyti ar ne, įtakoja oro sąlygos ir metų laikai. Mažai kas žiemą statosi namą ir atlieka tam tikrus statybos darbus, kai kieme spaudžia daugiau nei minus 10. Tokioje temperatūroje net ir patys labiausiai patyrę specialistai darbus atideda ir laukia kol oras šiek tiek atšils. Bet iš kitos pusė, reikėtų pabandyti įžvelgti ir gerąsias blogo oro savybes.

Visų pirma, tiek šaltis, tiek smarkus lietus ar net liūtys bei dideli ar net uraganiniai vėjo gūsiai padeda atrasti sau kokybe po atliktų ar atliekamų darbų. Kils mintis, o kokią kokybę gali padėti atrasti ankščiau įvardinti reiškiniai? Viskas labai paprasta. Smarkios liūtys ar vėjai padeda atskleisti stogą dengusių ir save specialistais vadinusių įmonės darbuotojų broką, kai vanduo skverbiasi per jį į namo vidų ir pradeda keli chaosą namo viduje, arba netinkamai pritvirtinti stogo laikikliai ar dangos, vėjo pagalba pradeda skraidyti po kiemą ar nulekia kelis šimtus metrų nuo namo. Bet nereikia panikuoti, šie reiškiniai taip pat patvirtina ir kokybiškų darbininkų atliktus stogo darbus, kas dar kartą patvirtina ir įtvirtina nuostatą, kad pigiausia stogo danga nėra tas veiksnys, kuris gali sukelti Jums didelių nemalonumų. Klinkerio stogo danga už mažą kainą yra tik medžiaga, kurią tinkamai ir profesionaliai panaudojus, galima ne tik sutaupyti, bet ir nebijoti, kad vieną dieną, stogas ims ir prakiurs. Štai kuo pasitarnauja blogos oro sąlygos tam tikroje srityje.

Dar vienas oro sąlygų kaitos privalumas yra tas, kad tai šylant ar šąlant orui, bei atšąlant po staigaus atlydžio ar netikėto lietaus, namo apdailos ar aplinkos interjero detalėms tai susitraukiant, tai išsiplečiant, pasirodo ir jų kokybė. Tarkime, jei prieš perkant fasado plyteles, statybinių medžiagų bendrovės specialistai tikino, kad jos yra kokybiškos ir Jums tarnaus daugiau nei dešimt metų, o po kelių „rimtų“ žiemų pastebėjote didelius fasado plytelių techninius pokyčius reiškia, kad jos nebuvo tokios jau ir aukščiausios kokybės.

Taip pat skaitykite:

Arba, kaip Jums patiktų toks reiškinys, kad po kelių žiemų, Jūsų blokeliai Boxe.lt, tvoroms, kurie taip profesionaliai buvo sumūryti ir kainavo ne mažai, pradėjo rodyti požymius, kurie leistų daryti prielaidą, kad pačių blokelių kokybė yra labai gera ir nepakitusi, bet va, mūrijimo darbai buvo atlikti ne su tokia kokybe, už kurią ir paklojote nemažai eurų, nes blokelių kainai pardavėjai suteikė nemažą nuolaidą, kuri turėjo padėti sutaupyti.

Taigi, kaip supratote iš šio straipsnio, blogas oras, tam tikrais atvejais nėra jau toks ir blogas, jei namas šiltintas akmens vata – Boxe.lt 😉

Tad, jei tikrai norite gauti kokybiškas, kokybę ir mažą kainą atitinkančias statybines medžiagas, nedvejodami kreipkitės į bendrovę, kuri turi ne tik ilgametę patirtį, bet žino, ko labiausiai reikia klientams – Boxe.lt

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2015-03-12

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos