Pigūs skrydžiai į Madridą

Vienas gražiausių pasaulio miestų yra Ispanijos sostinė Madridas. Kultūros ir meno paveldas šiame mieste kasmet sutraukia milijonus lankytojų. Puikiai derantys viduramžių architektūros perlai ir šiuolaikiniai verslo centrai puikiai dera tarpusavyje. Vis dažniau ieškomi pigūs skrydžiai į Madridą, nes norima sutaupyti ir pamatyti Ispanijos sostinę bei jos lankytinas vietas.

Įsigyti kelionės bilietus geriausia pavasariui ir rudeniui, kuomet nėra nei per karšta, nei per šalta. Žinoma, juos įsigyti reikėtų kuo anksčiau. Turint bilietus galima sudaryti maršrutą. Ispanijos sostinėje yra puikiai išvystytas metro tinklas. Tai pigus ir greitas būdas iš vienos miesto dalies patekti į kitą. Be to, Madrido metro Europoje pagal dydį užima antrąją vietą. Puikus susisiekimas leidžia turistams rinktis įvairius viešbučius net, jei jie yra nutolę nuo pagrindinių lankytinų objektų. Apsilankyti Madride ir neateiti į Puerta del Sol aikštę – neatleistina klaida. Tai ne tik šio miesto centras, bet ir visos šalies. Puerta del Sol yra pagrindinė Madrido aikštė, kurioje galima kasdien pamatyti daugybę miesto gyventojų ir smalsių turistų besiburiuojančių aplink svarbius architektūros paminklus. Nors vis daugiau keliautojų atranda muziejų lankymą, tačiau likusi dalis mano, kad tai laiko gaišimas ir taip miesto nepažins. Tai galioja tik nuobodiems eksponatams, o lankantis Madride tiesiog būtina užeiti į Prados muziejų bei pasigėrėti jo ekspozicijomis. Nepamirškite ir garsiųjų išpardavimų, kurių metu daugelyje parduotuvių siūlomos įspūdingos nuolaidos.

Pigūs skrydžiai į Ispaniją leidžia pažinti ir spalvingą ispanų virtuvę, kuriai įtakos turėjo ne tik kiti šalies miestai ir miesteliai, bet ir arabų virtuvės tradicijos. Įvairiuose Madrido restoranuose patiekiami nacionaliniai valgiai. Daugeliui iš mūsų patinka mėgautis gardžiais patiekalais. Apsilankymo metu būtinai paragaukite rizoto su žuvimi, mėsa ar ryžiais. Ispanų virtuvė labai turtinga ir maistinga. Ji patiks daržovių mėgėjams. Šioje šalyje populiarūs jūros gėrybių ir žuvies patiekalai. Aromatingas vynas patiekiamas su garsiais Lombardijos vynais – populiariausias gurmanų užsakymas. Domitės kulinarijos istorija? Keliaukite tiesiai į Cuchilleros gatvę. Joje stovi „Botin“ restoranas. Jis yra seniausias pasaulio restoranas, kuris buvo įkurtas 1725 metais. „Botin“ garsėja nuostabaus skonio ir aromato vynais bei keptais paršeliais ant žarijų.

Taip pat skaitykite:

Apsilankymas spalvingame Madride suteiks daug turiningų akimirkų. Gražios nuotraukos su lankytinais objektais dar ilgai primins apie nuotykius, kurie buvo patirti Ispanijos sostinėje, į kurią norėsis sugrįžti tikrai dar ne vieną kartą. Taigi, Madridas laukia Jūsų visų ir nesvarbu, kokiu metų laiku Jūs jį aplankysite!

Straipsnis parašytas: 2014-10-15

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos