Net ir baikeriai pradeda nuo A kategorijos

A kategorija Vilniuje
Daugelis svajoja ne tik apie lengvojo automobilio vairavimą, bet ir apie galimybę važinėti motociklu. Ypatingai šiltuoju metų laiku tai neapsakomas malonumas. Tam, kad ši svajonė išsipildytų reikalinga A kategorija Vilniuje. Išlaikius egzaminus bus suteiktos teisės vairuoti motociklą. Tiesa, gavus šias teises galima bus vairuoti ne tik motociklus, bet ir triračius, kurių galia bus didesnė kaip 15 kW.
Labai svarbu, kad pasirinktumėte tą vairavimo mokyklą, kurioje bus mokomasi vairuoti gerą motociklą. Vieniems ši sąvoka reiškia, kad jis turi būti naujausio modelio, kitiems reiškia tai, kad jis būtų tokio pačio modelio, kaip ir VĮ „Regitra“ vairavimo egzamino metu. Sužinoti, koks motociklas taps jūsų mokymosi priemone galite pasirinktoje vairavimo mokykloje. Taip pat pasiteiraukite ir apie instruktorius, kurie jus mokys vairavimo subtilybių. Jie turi būti profesionalūs ir turėti ne vienerius metus mokymo stažo. Taip pat svarbu ir tie mokytojai, kurie mokys teorijos. Jie taip turi būti savo srities profesionalai. Dažnai renkantis A kategorija Vilnius reikia atkreipti dėmesį ir į mokymosi priemones. Šiuo atveju kalbama apie teorinių žinių mokymąsi. Tam turėtų būti modernios kompiuterių klasės, kuriose kiekvienas mokinys gali spręsti įvairias KET užduotis.
Svarbūs ir reikalavimai, kurie keliami būsimiems A kategorijos turėtojams. Tai amžius. Jeigu jums yra daugiau, kaip 24 metai, tai jums nėra būtina turėti A2 kategorijos dvejų metų stažo. Tačiau jeigu jums yra nuo 20 iki 24 metų, tai turėsite ją turėti. Būtina paminėti, kad A kategorijos vairuotojo teises galima įgyti tik sulaukus 20 metų, o jeigu norėsite vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, tai turėsite sulaukti savo 21 gimtadienio.

Taip pat skaitykite:

Išsiaiškinus reikalavimus, kurie keliami būsimiems vairuotojams, galima pakalbėti ir apie mokymosi proceso eigą. Mokymai, kaip ir egzaminai, skirstomi į dvi dalis. Tai teorija ir praktika. Jūs mokysitės teorijos ir vairavimo pamokų arba iš pradžių teorijos, o vėliau praktikos. Šis pasirinkimas priklauso nuo jūsų ir mokymo įstaigos sutarimo. Vėliau, kai mokymosi procesas baigsis, tai jūs turėsite vairavimo mokykloje išlaikyti iš pradžių teorijos egzaminą, o paskui važiavimo. Tiesa, jeigu padarysite daugiau klaidų, nei priklauso arba jausite, kad jums trūksta įgūdžių, tai verčiau pasiimti papildomas pamokas. Kai viskas bus baigta reikės registruotis į VĮ „Regitra“ teorijos egzaminui. Jį išlaikius bus galima registruotis į vairavimo, o sėkmingai jį išlaikius bus įteiktas vairuotojo pažymėjimas.

Straipsnis patalpintas: 2015-03-06

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos