DSCN0689

Kad internetu naudojasi beveik kiekvienas paauglys ir jaunas bei šiuolaikiškas jaunuolis ne paslaptis. Daugelis jų turi asmeninį kompiuterį, nes sugebėjo išprašyti ir tėvams įrodyti, kad kompiuteris yra būtinas jų gyvenime. Todėl ir naudotis internetinėmis programomis bei gudrybėmis jie jau moka.

Ne paslaptis, kad jie moka kurti ir blogus, todėl štampuoja juos kaip vištikės ant konvejerio deda kiaušinius. Todėl per didelis nekokybiškų blogų kiekis internetinėje erdvėje yra prilyginamas šiukšlėms gatvėje. Ar Jums patinka šiukšlės gatvėse, ne. Tada neturėtų patikti ir internetinės šiukšlės, nekokybiški blogai, kurių turinys nėra aiškus ar suprantamas, bet jis aptinkamas pagal tam tikrą informaciją paieškoje.

Visų pirma, skaitantiems žaliesiems reikėtų paaiškinti kas tas BLOG’as, kokia jo paskirtis ir funkcijos bei kokią naudą ar žalą galis jis atnešti.

Kad blogų pilna GOOGLE paieška jau seniai nėra naujiena. O tiems, kas sako, jog nesu matęs nė vieno BLOG’o galiu tik atsakyti, kad gal ne ten žiūrėjote? 😉 Dabar kiekvienas jaunuolis valdo informacines technologijas, bet ne kiekvienas turi ir jam pakanka kantrybės sulipdyti tikrą BLOG’ą. Ir tie, kurie savo blogus tobulina ne vienus metus ir ne du, neturėtų duoti man sumeluoti sakant, kad blogo kūrimas ir stiprinimas yra prilyginamas tikram darbus, tik vienas pagrindinis skirtumas tarp jų yra tai, kad asmeninio blogo puoselėjimas nėra apmokamas.

Vieni blogus kuria šiaip sau, tik tobulina įgūdžius, prikiša į juos nereikšmingos informacijos ir paleidžia į paieškos erdvę, taip trukdydami žmonėms, kurie ieško informacijos, susirasti ją tikrą, ne dirbtine. Todėl per nekokybiškus blogus, daugelis žmonių sugaišta labai daug  laiko, nes tenka atsirinkti tą tikrąją informaciją.

Kiti blogus kuria dėl lankytojų. Jie patenkinti būna tada, kai bloguose lankosi labai daug žmonių, nes ten yra patalpinę adwords reklamą, nuo kurios paspaudimo jiems kapsi euro centai, bet per mėnesį prikapsi pakankamai daug.

Trečia grupė yra pati rimčiausia, nes kurdami blogus jie tikisi naudos, bet ne momentinės, o ilgalaikės, nes jų darbai yra nukreipti į kitų internetinių darbų stiprinimo erdvę, todėl tokie blogai yra vadinami profesionaliais blogais, kurių lygis jau yra iškeltas gana aukštai ir jie neša naudą ne tik savo administratoriams, bet ir kitiems blogo lankytojams ar nariams.

Taip pat skaitykite:

Taigi, prieš pradėdami rašyti ar talpinti straipsnius į tam tikrus blogus, pirmoje eilėje išsiaiškinkite jo lygį. Suprantama, kad blogo grožis ir dizainas yra gerai, bet tai nėra tie kriterijai pagal kuriuos reikia spręsti apie blogo galimą gavimo naudą. Net ir pačio prasčiausio dizaino pasaulyje blogas gali atnešti didžiausią naudą Jums ir Jūsų kūriniams internetinėje erdvėje.

Straipsnis parašytas: 2014-08-24

Tags: , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos