Ką daryti, kaip elgtis, ką dovanoti, štai tokie klausimai dažnai kamuoja ne vieną lietuvį, kurio dienotvarkėje artėja šventė, kurioje bus privalu sudalyvauti be jokių argumentų bei priežasčių atsisakyti.

Dažnam nutinka taip, kad įvairios šventės ar jubiliejai atsiranda visiškai „netikėtai“, todėl skubos tvarka nuspręsti ką padovanoti ir įteikti renginyje būna pakankamai sudėtinga. Tenka įvertinti renginio tematiką, kokia tai proga, jei žmogaus šventės paminėjimas, tenka atsižvelgti į tai, kokie šio žmogaus pomėgiai, poreikiai ir kas jį labiausiai stebina. Tokių staigmenų kūrimui, galvą pasukti tenka ne vienam ir ne dviems, bet nesuklysime pasakydami, kad taip nutinka daugumai ir nuo to niekur nepabėgsi, bet, yra bet ir sprendimas bei pasirinkimas yra visada.

Graviravimas ant stiklo

Vienas iš geriausių pasirinkimų įvairių švenčių atributikai, gal net ir solidžios bei įsimintinos dovanos sprendimui yra graviravimas ant stiklo. Kodėl reikėtų rinktis graviravimo paslaugas ir būtent ant stiklo? jei turite kitokių sprendimų, puiku, bet jei sprendimai, per ilgą laiką, „pasibaigė“ ir nebežinote kaip išsisukti iš situacijos ir išspręsti dovanos ar reprezentatyvaus prisistatymo klausimą, graviravimas ant stiklo – geriausias pasirinkimas. Stiklo dirbiniai jau savaime yra teigiamą įspūdį keliantis objektas, bet tinkamai pasirinktas graviravimo raštas ir žodžiai, stiklinį daiktą paverčia unikalia priemone, kuria galima ne tik pradžiuginti, maloniai nustebinti, bet surasti trapią išeitį iš padėties su ilgai įsimintina pabaiga.

Graviravimas ant stiklo Vilniuje

Greičiausiai, kad daugumai ir vėl kils klausimų, ką gi galima išgraviruoti ant to stiklo? Kadangi graviravimas vyksta lazeriniu būdu, ant stiklo įmanoma perkelti bet kokį sumanimą, kuris, pradžioje, turėtų atsirasti kompiuteryje – faile, nes tik tokiu būdu yra perteikiama ir sukuriama užduotis lazeriniam įrenginiui, kuris valdomas kompiuterio pagalba. Žinoma, pasirinkti galima įvairiausius ornamentus ir užrašus, su populiariausiais jų galite susipažinti, kad ir dabar:

1) aš pasirinkau tave;

2) mano nuostabusis vyras/ nuostabioji žmona;

3) aš visada tave mylėsiu;

4) kartu amžinai;

5) myliu, saugau ir branginu;

6) tu – brangiausias/ brangiausia;

7) visada Tavo;

8) mylėsiu tave šiandien ir amžinai;

9) meilė viską nugali (Vergilijus);

10) saugosiu tave visada;

11) tu – man svarbiau už viską;

12) Deus Nos (lietuviškai – Dievas mus sujungė);

13) mylėsiu visada;

14) kartu, kad ir kas benutiktų;

15) amžina meilė;

16) būsiu tavo amžinai.

Kaip matote, žodžių bei palinkėjimų galima sugalvoti begales ir ypač svarbu ir tampa brangu, kai tie žodžiai sugalvojami artimų žmonių, kolegų ar draugų. Taigi, jei pritrūkote fantazijos dovanų klausimo sprendimui, pasirinkite graviravimą ant stiklo, o gaminių yra tikrai be galo daug, pradedant paprasta stikline taurele ir baigiant akinių rėmeliais – jų stiklu, veidrodžiais ar kvepalų buteliukais.

Tad būkite lankstūs ir nustebinti kitus Jums pavyks.

Graviravimas ant dovanų bei daiktų. Dienoraščiai.