Transporterio juostos jungimas

Transporterio juostos bet kokio tipo konvejeriui

Transporterio juostos gaminamos įvairių rūšių, kad pramonė galėtų tobulinti ir didinti savo gamybos procesus, o taip pat, kad gamyklos ir įmonės galėtų atlikti tinkamą savo konvejerių techninę priežiūrą.

Mes siūlome transporterio juostas pagal Jūsų poreikį. Pritaikysime juostą Jūsų transporteriui, sujungsime juostas ir užkelsime ją ant transporterio, todėl gamybos procesą galėsite tęsti be jokių trukdžių.

Transporterio juostos yra kelių rūšių, jos pasižymi ilgaamžiškumu, bet nepaisant gerų juostų techninių savybių, būtina atlikti techninį jų patikrinimą. Kad dėl transporterio juostos pažeidimo nesustotų ir gamyba, kas gali atnešti didelių nuostolių ne tik dėl gaminių pažeidimo, bet ir dėl gamybos prastovų. Todėl siūlome, transporterio juostas tikrinti dažniau, jų techninę būklę stebėti atidžiau. Ir jeigu atsitiko taip, kad atsirado sunkumų dėl juostos techninės būklės kreipkitės, mes turime visą reikiamą įrangą transporterio juostų pažeidimų šalinimui ar net sujungimui.

Mūsų paslaugos:

  1. Transporterio juostos techninė priežiūra.
  2. Transporterio juostos vulkanizavimas arba juostų jungimas karštuoju būdu.
  3. Transporterio juostos jungimas mechaniniu būdu.
  4. Transporterio juostos jungimas klijuojamuoju būdu.
  1. Transporterio juostos techninė priežiūra

Jums pageidavus atvažiuojame į Jūsų objektą, apžiūrime konvejerio ir jo sudedamųjų dalių bei juostos būklę. Įvertiname transporterio juostos techninį stovį ir šaliname visus juostos pažeidimus ją vulkanizuojant, panaudojant aukšto slėgio ir didelės temperatūros įrenginį. Taip pat parinksime ir ritinėlį konvejeriui, jei esamas jau bus praradęs darbines charakteristikas.

2. Transporterio juostos vulkanizavimas – juostų jungimas karštuoju būdu

Kaip ir minėjome pirmajame punkte, galime ne tik vulkanizuoti transporterio juostos pažeistą vietą, bet ir atlikti juostos jungimą tuo atveju, jei konvejeriui perkama nauja juosta.

3. Transporterio juostos jungimas mechaniniu būdu

Juostos mechaniniu būdu vyksta labai paprastai ir jei juostos jungtys netrukdys gamybos procesui ar techniškai bus naudingas ir saugus pačiam konvejeriui, juostą sujungsime su tam specialiai skirtais įrankiai.

4. Transporterio juostos jungimas klijuojant

Toks transporterio juostos jungimas nėra sudėtingas, bet reikalauja tam tikro laiko juostos paruošimui, o suklijavus, taip pat reikalingas tam tikra laiko atkarpa tam, kad jungimo vieta įgautų reikiamą juostai vientisumą.

Taip pat skaitykite:

Konvejerio juostos jungimas, arba kitaip, vulkanizavimas atliekamas mobilia ir tokiems darbams skirta įranga.

Straipsniai panašia tema ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2014-10-23

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,