Norint mokėti vairuoti reikalinga ir mokytis

Vairavimo kursai Vilniuje

Svajojate apie nuosavą automobilį, kuriuo galėsite keliauti kur tik panorėsite? O galbūt norite dirbti autobuso vairuotoju? Bet kuriuo atveju jums reikalingos ir vairuotojo teisės. Šiuo metu rengiami visų kategorijų vairavimo kursai Vilniuje ar kitame jūsų pasirinktame mieste. Belieka tik išsirinkti ir užsiregistruoti į juos.

Nuo to, kurios kategorijos kursai reikalingi, priklauso ir jūsų amžius bei turimos vairuotojo teisės. Pavyzdžiui, norint įgyti populiariausią B kategoriją ir vairuoti lengvąjį automobilį reikia būti sulaukus 18 metų, o štai norint išlaikyti A kategoriją, kuri reikalinga norintiems vairuoti motociklus, reikės sulaukti 20 metų bei turėti A2 kategorijos dvejų metų laikotarpio vairavimo stažą. Kiekvienai kategorijai taikomi tam tikri reikalavimai. Tarkim, C kategorijai reikės sulaukti 21 metų amžiaus bei turėti B kategorijos vairuotojo teises. Apie tai, ar galite laikyti pasirinktos kategorijos egzaminą galima sužinoti vairavimo mokyklos informacijoje.

Šiuo metu rasti gerą mokyklą, kurioje išmoksite gerai vairuoti nėra sudėtinga. Kiekviename Lietuvos mieste jų yra pakankamai.  Žinoma, kad populiariausi vairavimo kursai Vilniuje, nes sostinėje yra daugiausia norinčiųjų vairuoti. Kalbant apie populiarumą galima išskirti B kategoriją. Ji pati populiariausia. Šiuos kursus sudaro tiek teorijos mokymas, tiek ir praktinių vairavimo įgūdžių lavinimas. Teorijos mokytis reikės 40 valandų. Trukmė priklauso nuo jūsų pasirinkimo, nes galima baigti greičiau, o galima mokytis ir papildomai, jei yra temų, kurių nesupratote. Praktiniai mokymai yra 30 valandų. Per jas jums reikės vairuoti priskirtą automobilį. Neverta nerimauti, jei prie vairo sėsite pirmą kartą, nes patyrę instruktoriai pasirūpins tuo, kad pamokos vyktų sklandžiai.

Vairavimo mokyklos kursams einant į pabaigą reikės išlaikyti taip vadinamus mokyklinius egzaminus. Jie padės pasiruošti VĮ „Regitra“ rengiamiems egzaminams. Tai naudinga ne tik dėl to. Juk, jeigu matysite, kad turite spragų, tai verčiau paprašykite papildomų mokymo valandų per kurias dar geriau pasiruošite svarbiausiam egzaminui. Pirmiausia bus laikomas teorijos egzaminas, o jį sėkmingai išlaikius bus galima laikyti praktinį.

Taip pat skaitykite:

Kursai, kurie skirti būsimiems vairuotojams rengia juos būti pasiruošusiems įvairioms situacijoms. Labai svarbu suprasti, kad daug kas priklauso tik nuo jūsų. Pasirinkite profesionalius mokytojus ir instruktorius, kurie padės jums įsisavinti reikiamas žinias. Taip pat atminkite, kad pradėjus vairuoti reikia nepamiršti ne tik KET taisyklių, bet ir visuomet galvoti apie tai, kaip saugiai vairuoti. Tuomet kelyje bus mažiau skaudžių eismo įvykių.

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2015-02-06

Tags: , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos