Naujų ir individualių namų statybų Lietuvoje niekas dar neatšaukė, todėl norinčių turėti savo nuosavus namus nemažėja. Tik gaila, kad ne visi žino ir supranta, jog kiekvieną daiktą nuo pat pradžių dera prižiūrėti kaip naują ir nesvarbu, kad jis naujas ar senas. Šiuo atveju pakalbėsime apie nuotėkų valymo įrenginius ir jų priežiūrą.

Taigi, kokias pagrindines klaidas daro individualių namų savininkai prižiūrint nuotėkų sistemą? Klaidų nėra daug ir rimtų, bet kelias pagrindines įvardinti būtų galima, kad ateityje būtų galima išvengti ne labai malonių situacijų. Tad, pirma ir kone didžiausia klaida nuotėkų valymo įrenginių priežiūroje yra ta, kad susimontavus naują nuotėkų sistema galvojama, kad jie veikia patys iš savęs ir jų prižiūrėti nereikia bent kelis metus. Tai ne tiesa, bet kurį įrenginį dera prižiūrėti tinkamai nuo pat jų atsiradimo ar sumontavimo priežasties, nes yra bet…

Kaip visada, bet yra bet. Tinkamai neprižiūrimos sistemos palaipsniui pradeda kimštis, nes prie sienelių lipdosi blogųjų bakterijų kolonijoms, kurios mažina ne tik pralaidumą, bet ir gadiną kvapą namuose, tikrąja ta žodžio prasme. Kad taip nenutiktų, būtina tinkamai prižiūrėti nuotėkų sistemas ir viskas liks savo vietose.

Taip pat skaitykite:

Blogųjų bakterijų atsiradimą Jūsų nuotėkų sistemoje byloja arba paskelbia, kad jos ten jau įsikūrė ir yra blogo kvapo atsiradimas, tiek sistemoje, tiek iš sanitarinių mazgų. Tai nėra visiškai chaosinė situacija, bet jau reiškia, kad susimastyti verta ir įsigyti bakterijas, kurios naikina kvapą ir susikaupusias prie sistemos sienelių apnašas. Tokių negerų rezultatų šalinimui, arba priežiūrai nuo pat nuotėkų įrenginių įrengimo dienos profilaktinei priežiūrai tinka taip vadinamos bakterijos kanalizacijai. Šios bakterijos yra gaminamos ne iš cheminių elementų, bet iš 100% natūralių fermentų, kas leidžia joms draugauti su gamta, neteršiant jos, negadinant pačios nuotėkų sistemos ir keliant siaubą juodosioms bakterijoms.

Bakterijos kanalizacijai, kartu su nuotėkomis patekusios į sistemą pradeda veikti. Jos skaido nuotėkose esančius tiek organinius, tiek cheminius junginius, todėl sistemos nuotėkų pralaidumas visada išlieka geras, o prie vamzdyno sienelių nesikaupia junginiai, kurie ateityje gali tapti tam tikra didele problema, jei pralaidumas netikėtai visiškai nustos funkcionavęs. Čia rasite daugiau straipsnių panašiomis temomis, kad galėtumėte susirinkti visą bazę informacijos apie bakterijas kanalizacijai.

Taigi, nuo pat nuotėkų įrenginių sumontavimo Jūsų namų valdų teritorijoje akimirkos, jose būtina profilaktiškai naudoti ir bakterijas kanalizacijai. Tada Jūsų įrenginiai funkcionuos ne tik ilgai ir be trukdžių, bet niekada neatsiras nemalonus kvapas, nesumažės pralaidumas ir niekada neužsikiš sistema nuotėkas gražindama atgal į vonią, tualetą ar dušo kabiną.

Straipsnis parašytas: 2014-12-03

Tags: , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos