Paslaugos nėra brangios, bet kai kas jos kainą ir pakelia

SEO kaina: ją lemiantys veiksniai

Apie SEO paslaugų naudą kalbama jau seniai – maža to, didelė dalis verslininkų jau spėjo išnaudoti šios paslaugos privalumais. Vis dėlto, be paslaugos privalumų, dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kad SEO kaina nėra ta kaina, kuri, kaip daugelio kitų paslaugų, būtų įvardijama tam tikra pinigų suma – SEO paslaugos kas kartą gali kainuoti skirtingai. Tai nulemia vienas svarbus faktas – paslaugos kaina yra įtakojama tam tikrų veiksnių, apie kuriuos pakalbėsime plačiau.
Vienas svarbiausių veiksnių, kuris ir lemia tai, kokia bus SEO kaina, yra internetinės svetainės ar portalo dydis. Šiuo atveju, kaip ir daugeliu kitų, galioja tas pats dėsnis: kuo internetinė svetainė ar portalas yra didesnis, tuo daugiau kainuos ir SEO paslaugos. Natūralu, kad norint pakeli į pirmas Google pozicijas didelės apimties interneto svetainę ar portalą, reikia įdėti daugiau pastangų.
Internetinės svetainės ar portalo apimtis yra labai svarbus, tačiau ne vienintelis veiksnys, kuomet yra kalbama apie tai, kiek kainuoja SEO paslaugos. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kokios rūšies SEO paslaugos yra naudojamos. Kaip žinia, yra galimas visas SEO paslaugų kompleksas: raktažodžių analizė bei atranka, SEO optimizavimo plano sudarymas, vidinis bei išorinis SEO optimizavimas, priežiūra. Būtina akcentuoti, jog priklausomai nuo to, kokių rezultatų tikisi užsakovas, gali būti užsakomos ne visos išvardintos paslaugos. Natūralu, jog kuo daugiau paslaugų užsakysite, tuo daugiau sumokėsite.
Būtina paminėti ir trečią veiksnį, kuris taip pat turi įtakos, tam, kiek teks sumokėti už šią paslaugą. Tiesa, šis veiksnys įtakos paslaugos kainai turi mažiausiai. Tai – paslaugos teikėjas.. Ko gero, jau teko girdėti, kad tie, kurie nori pasinaudoti SEO paslaugomis, galima kreiptis į įmones arba pavienius asmenis, kurie dirba kaip laisvai samdomi darbuotojai. Pastarųjų darbo įkainiai yra maždaug 5 – 10 procentų mažesni.

Taip pat skaitykite:

Baigiant pastebėjimus, galima daryti išvadą, kad yra 3 veiksniai, nuo kurių priklauso, kokia bus SEO kaina. Tai – internetinės svetainės ar portalo dydis (kuo jis didesnis, tuo SEO paslaugos kainuos daugiau), užsakytų paslaugų skaičiui (kuo daugiau paslaugų, tuo daugiau teks mokėti), o taip pat, kaina priklauso ir nuo to, kas bus šios paslaugos teikėjas (laisvai samdomi darbuotojai taiko šiek tiek mažesnius darbo įkainius). Kaip matyti, SEO kaina gali būti labai skirtinga. Tokio veiksnio, kaip internetinės svetainės dydis pakeisti negalite, tačiau nuo jūsų priklauso, kiek paslaugų užsakyti ir kokį užsakovą rinktis.

Straipsnis parašytas ir patalpintas bloge: 2015-03-08

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos