Langai

Plastikiniai langai Vilniuje paprastai bet kokybiškai

Namai neįsivaizduojami be langų. Pro juos ne tik į patalpas patenka šviesa, bet ir galime šaltais žiemos mėnesiais pro juos neišleisti šilumos. Geriausias kainos ir kokybės santykis yra pasirinkus plastikinius langus. Pasiūlymų dabar labai daug. Ypatingai plastikiniai langai Vilniuje sulaukia didžiulio susidomėjimo.

Renovacijos, naujų namų statybos ar tiesiog noras atnaujinti būstą skatina ieškoti naujų sprendimų, kaip sutaupyti. Didžiausios išlaidos sostinės gyventojų laukia žvarbiais žiemos mėnesiais, kuomet tenka mokėti už šildymą. Senieji langai, kurie sandarumu tikrai nepasižymi išleidžia taip brangiai kainuojančią šilumą. Renkantis naujus tenka rinktis iš daugybės pasiūlymų. Svarbu, kad jie būtų pritaikyti mūsų šalies klimato sąlygoms ir būtų paženklinti CE kokybės ženklu. Tai garantija, kad langai pagaminti Europos Sąjungoje ir atitinka keliamus kokybės reikalavimus. Norint namuose gyventi šiltai reikėtų atidžiai rinktis šilumos varžą, kurią nurodo gamintojai. Mažesnė varža reiškia, kad šilumos sulaikymas ir sandarumas geras. Pavyzdžiui, pasyviems namams rekomenduojama rinktis 0,3 W/m2K. Jei Jūsų būstas nėra ypatingai gerai apšiltintas, tai pakanka iki 1,7 W/m2K. Didžiąją dalį lango sudaro stiklas. Jei norima, kad būtų sulaikytas triukšmas ir šilumą, tai reikia atidžiai rinktis stiklo paketą. Geras bus tas, kuris sudarytas iš dviejų ar trijų stiklų, o tarpas užpildytas tinkančiomis medžiagomis.

Kaina svarbi perkant bet kokias prekes ar paslaugas. Neverta susižavėti pačia mažiausia kaina, kuri siūloma rinkoje. Jei pardavėjas sako, kad pas juos gaminiai kainuoja perpus pigiau, tai paprašykite pateikti išsamų pasiūlymą, nes dažnai į tą kainą nėra įskaičiuoti papildomi mokesčiai ar medžiagos. Plastikiniai langai Vilniuje randami daugelyje įmonių. Svarbu išsirinkti patikimą, kuri garantuoja jų kokybę. Taip pat nepamirškite, kad tinkamas montavimas, kuris sudaro nemažą dalį pinigų, turi būti atliktas profesionaliai. Priešingu atveju rizikuojama tuo, kad net ir brangiausi langai nebus sandarūs. Patikimos įmonės suteikia 5 ar net 10 metų garantijas. Jei Jūs gavote pasiūlymą, kad langams suteikiama 1 metų garantija, tai net negalvokite apie tokio pasiūlymo priėmimą. Tokie langai tikrai nebus kokybiški.

Taip pat skaitykite:

Didelis plastikinių langų pasirinkimas leidžia išsirinkti labiausiai tinkantį pasiūlymą. Lietuvos sostinėje galima rasti ne vieną įmonę, kuri siūlo kokybiškus gaminius. Žinant pagrindinius kriterijus bus lengviau išsirinkti. Atradus gerą kainos ir kokybės santykį galėsite džiaugtis ne tik gražiais, bet ir šilumą taupančiais langais. Jaukumas ir šiluma labai svarbu bet kuriuose namuose.

Straipsnis parašytas dar: 2014-06-07

Tags: , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos