Transporterio juosta ir ritinėliai yra neatsiejamos dalys

Transporterio juostos ir kas yra ritinėliai ritinėliai: ar viską apie juos žinote?

Galime lažintis, kad yra tokių prekių, kurių pavadinimus išgirdę žmones net nesuprastų, kas tai yra (arba tik bandytų įsivaizduoti) bei nesugebėtų paaiškinti, kokia yra jos paskirtis. Neįprastai skamba ir transporterio juostos ritinėliai. Koks tai yra gaminys? Kokia paskirtis? Kokių rūšys sudaro šių ritinėlių asortimentą? Norite gauti atsakymus į visus šiuos klausimus? Skaitykite toliau apie tai, kaip ir kuo yra palaikoma transporterio juosta.

Kas tai per įrankis? Ko gero, yra tekę girdėti apie transporterius, be to nesunku įsivaizduoti, kaip jie atrodo, o galbūt negi yra tekę prie jo dirbti? Vienas svarbiausių  šio įrenginio elementų  yra juosta, o tam, kad transporteris sėkmingai veiktų, t.y., produkcija keliautų transporterio juosta, yra reikalingi šie ritinėliai.

Įdomu tai, jog transporterio juostos ritinėliai yra įvairių rūšių. Trumpai apie kiekvieną iš jų: lygūs ritinėliai (jie yra skirti nešančioms bei grįžtančioms transporterio juostos dalims palaikyti, o specialistai rekomenduoja naudoti tuos ritinėlius, kurie yra ne platesni, kaip 2000 mm); smūginiai ritinėliai (naudojami tam, kad būtų  kompensuotas smūgis, kuris jaučiamas transportuojamos žaliavos ar produktų pakrovimo metu, tokiu pat tikslui yra naudojami ir smūginiai ritinėliai); kreipiamieji ritinėliai (skirti juostos išlyginimui); spiraliniai ritinėliai (naudojami norint apvalyti užterštą juostą); diskiniai ritinėliai (puikiai pašalina nuosėdinio tipo apnašas); lygūs ritinėliai (skirti darbui lauke, esant didelei apkrovai);

Visų šių rūšių transporterio juostų ritinėliai yra standartinių matmenų, tačiau reikia pabrėžti, jog yra nemažai atvejų, kuomet standartiniai matmenys yra tiesiog netinkami. Tokiu atveju gamintojas gali pagaminti tokių matmenų transporterio juostos ritinėlius, kokie yra reikalingi užsakovui. Savaime suprantama, tereikia žinoti tikslius matmenis bei juos pateikti gamintojui.

Na, o kalbant apie šių ritinėlių išvaizdą, reikia pasakyti, jog asortimentas dažniausiais yra sudarytas iš juodos, geltonos, mėlynos spalvų.

Kaip ir bet kuriai kitai produkcijai, taip ir transporterio juostos ritinėliams,  galimi papildomi priedai. Šiuo atveju dėmesį derėtų atkreipti į  transporterio juostos ritinėliams  skirtus laikiklius. Jų yra daug rūšių, tad paminėsime tik keletą: ašiniai, įdubę, atraminai, kabantys  ir kitų tipų laikikliai sudaro tokį platų pasirinkimą, kad nepriklausomai nuo to, kokie transporterio juostos ritinėliai  yra naudojami, tikrai rasite tai, ko ieškote.

Taip pat skaitykite:

Na, o kalbant apie tai, kiek kainuoja transporto juostos ritinėliai, reikia pasakyti, jog šių  detalių kainos yra labai įvairios, tad galima pateikti keletą bendrų bruožų: ritinėlis, pagamintas pagal individualų užsakymą gali kainuoti šiek tiek daugiau, o tie, kurie yra skirti darbui ypatingoms sąlygoms (esant sąlyčiui su vandeniu ar didelei apkrovai), taip kainuoja šiek tiek daugiau.

Straipsnis parašytas ir įkeltas: 2015-02-03

Tags: , , , , , , , , , , ,

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos