SEO straipsniai ir paslaugos  yra atliekamos lygiagrečiai ir ne taip kaip galvoja kai kurie verslininkai, kurie tik pasiskaitę straipsnių apie seo optimizavimą internetinėms svetainėms iškart nusprendžia, kad jie jau viską moka, žino, todėl sutaupys tiek daug resursų, kad seo specialistai patys galės pavydėti.

Ne, taip nėra, kad perskaičius straipsnį ar visą šimtą supranti, kad pats jau gali kurti SEO paslaugų įmonė ir teikti panašias paslaugas savo draugams ar konkurentams. Ne, taip nėra ir mūsų praktikoje, nesame sutikę nė vieno sėkmingo verslininko, kuris būtų pats išsikėlęs savo svetainę į paieškos topus ir mums baksnojęs pirštu į kompiuterio ekraną ir pašaipiai vis kartoję, kad tai mano darbas ir daug neišleidus. Dažniausiai, pas mus ateina verslininkai su atvirkštine patirtimi ir skundžiasi, kad patys darėme, kėlėme visus metus, bet jokio rezultato internete nepasiekėme, padėkite iškelti svetainę.

Juokas iš tokios karčios patirties neima, nes ir patys, kažkada, kai tik GOOGLE stiprėjo, turėjome kažką panašaus, todėl mums smagu suteikti klientams visą informaciją apie SEO paslaugas, patarti, kad seo straipsniai yra reikalingi, bet nereikia susikoncentruoti tik ties jais, nes jie tik sudedamoji dalis visų darbų, kurie yra atliekami palaipsniui. ir galime pasidžiaugti, kad dar nesame nuvylę nė vieno savo kliento, o vienas klietas, tokių kaip jis yra mums atvedęs net tris. tai tikrai aukščiausias mūsų darbų įvertinimas, kai nuo nulio, svetainę iškeliame į aukštumas vos per metus. Taip, taip, vos per 12 mėnesių mūsų klientų visos paslaugos atsiduria pirmame GOOGLE puslapyje.

Neaukštinant savo pasiekimų ir tęsiant temą, kad seo straipsniai reikalingi bet nėra svarbiausi norime informuoti, kad seo darbai prasideda ne nuo straipsnių rašymo ar jų prikišimo į svetainę, blogą ar kokį tinklaraštį. Visi SEO darbai, panašiai kaip ir namo statybos yra pradedamos nuo pamatų. Jūsų atveju, darbai pradedami pačios internetinės svetainės viduje. Nors, jei Jums kuriamas naujas internetinis puslapis, šiuolaikiški kūrėjai turėtų seo darbus viduje jau įtraukti į savo darbotvarkė, nes svetainė kuriama ne vienkartinei parodai. Tad save profesionalais laikantys specialistai, kurdami svetainę jau turėtų įdiegti visus seo įskiepius, nuorodas, sukelti visus kodus be papildomo prašymo. Deja, taip nėra ir dažnas klientas skundžiasi, kad jo puslapis nekyla, nors pažvelgus į šiuolaikiškai sukurtą puslapį už labai daug pinigų, jame nepavyksta atrasti net ir menkiausių seo darbų požymių. Todėl, jei manote, kad sugebėsite patys optimizuoti savo svetainę iš vidaus, mes nieko prieš, tik klausimas ar pavyks 🙂

Taip pat skaitykite:

Tad nebijokite klausti, seo specialistai taip pat žmonės ir į liūto narvą lysti neteks. Pakonsultuosime nemokamai ir visas seo paslaugas atliksime su aukščiausia kokybe!

Straipsnis apie blogus ir seo paslaugas patalpintas: 2014-10-07

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,